Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

Pro ty co chteji hrat na JTAG a nechteji (neumi) pouzivat swapper, tak staci vykopirovat Xbox Backup Creatorem nebo jinym programem z druheho disku slozku content a hodit ji do stejne v Xboxu kde je nakopcena hra. Pak uz to nebude otravovat s instalaci druheho DVD. Upozornuji ze mam hru vykopirovanou ne GOD containery. Mozna by to ale melo jit i s GOD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

A objednaval si tu limitku kdyz jeste mela byt? Nerad bych aby me takhle ojebali....

jak jsi psal,že by tě zajímal ten kinect...tak jsem to s nim hrál a je to celkem dobrý...je tam hodně nastavení - citlivost a ořez pozadi - takze si tam oriznes svojí hlavu aby to nebralo nic okolo a funguje to... akorat nechteny pohyby delaj problem...takze ja cca po 10 min.sedim,hlavu vrazenou mezi rameny :) a jedu... ruce na zataceni to bere pekne,ale je to hruza na vic jak 2 kola to nema smysl... jinak můzes se pohybovat v menu i pomoci hlasu,reknes garáž a hodi te to do garaze atd...

EDIT : ten headtracking musí bejt fantastickej když máš volant a udělanou sedačku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A objednaval si tu limitku kdyz jeste mela byt? Nerad bych aby me takhle ojebali....

To jsem právě říkal už včera... limitka už se u nich koupit nedá, tak doufám, že jim dojdou a uspokojí alespoň zákazníky, kteří si hru objednali včas a mají zboží rezervované...

Volal jsem tam a chtěl se přímo na to zeptat, bohužel nikdo to nebere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desmond jo stalo ale bouzel samozrejme ne druhou zadarmo a co je horsi ze limitovanou edici nemaji uz tak ze me jdou sice dve domu ale nevyzvednuje a az se jim ten balik vrati tak my jednu poslou tak ze sem nasranej a diky nim si zatim tu forzu 4 vypalim jinak to nevidim a na ten singl aspon dohraji nez my prijde moje originalka pak jen s druheho xboxu prenesu data do slim kde flash neni hold to pekne dojebali teda :cry:

to by vytočilo každýho. soucítím s tebou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem právě říkal už včera... limitka už se u nich koupit nedá, tak doufám, že jim dojdou a uspokojí alespoň zákazníky, kteří si hru objednali včas a mají zboží rezervované...

Volal jsem tam a chtěl se přímo na to zeptat, bohužel nikdo to nebere...

Jo uz ji sice nemaj, ale prepokladal jsem ze je to proto ze vycerpali limit limitek, ja mam objednanou limitku a jestli mi budou chtit soupnout normalni tak se na ne z vysoka vyseru a xzone pro me bude mit velky vroubek, nemaji psat, ze za cenu ovycejne limitky dostanes limitovanou verzi, kdyz to pak nedodrzi....je snad nejaka ochrana spotrebitele, ne?

jak jsi psal,že by tě zajímal ten kinect...tak jsem to s nim hrál a je to celkem dobrý...je tam hodně nastavení - citlivost a ořez pozadi - takze si tam oriznes svojí hlavu aby to nebralo nic okolo a funguje to... akorat nechteny pohyby delaj problem...takze ja cca po 10 min.sedim,hlavu vrazenou mezi rameny a jedu... ruce na zataceni to bere pekne,ale je to hruza na vic jak 2 kola to nema smysl... jinak můzes se pohybovat v menu i pomoci hlasu,reknes garáž a hodi te to do garaze atd...

EDIT : ten headtracking musí bejt fantastickej když máš volant a udělanou sedačku

A tři obrazovky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak forza je naposte ale bouzel nevyzvednu ji jak sem psal

[TABLE=width: 1]

[TR]

[TD]Zásilka podána dne 12.10.2011 na poště 440 01 - Louny 1.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Zásilka přepravována k dodací poště.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Zásilka uložena dne 13.10.2011 na poště 152 00 - Praha 52 - adresát má sjednanou výhradu odnášky.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak forza je naposte ale bouzel nevyzvednu ji jak sem psal

[TABLE=width: 1]

[TR]

[TD]Zásilka podána dne 12.10.2011 na poště 440 01 - Louny 1.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Zásilka přepravována k dodací poště.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Zásilka uložena dne 13.10.2011 na poště 152 00 - Praha 52 - adresát má sjednanou výhradu odnášky.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

tak to je ale pěknej bor.del, když těm, co si to pošlou přes poštu to dojde dřív než těm, co si pro to půjdou do obchodu :(

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je ale pěknej bor.del, když těm, co si to pošlou přes poštu to dojde dřív než těm, co si pro to půjdou do obchodu :(

:D

no jak se to vezme,posta ma na doruceni norm.balíku 3 dny,pokud se nejedná o obchodní balík...ale dost casto je to rychleji doruceny...takže pokud posilaji hru o 2 dny dřív + počítáš s tou udanou dobou dorucení od posty tak si myslim že je to akorat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je ale pěknej bor.del, když těm, co si to pošlou přes poštu to dojde dřív než těm, co si pro to půjdou do obchodu :(

:D

Tak to vetsinou chodi kort u xzone, uz jsem si na to nekolikrat stezoval, ze kdo si to necha poslat postou, muze to mit driv (pry zalezi i na hre a jak moc to distributor hlida), clovek co si to vyzvedne si to driv vyzvednout nemuze, ikdyz jednou se mi to uz na xzone stalo a to nedavno s GOW3 ktere vydavali uz o den driv....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FeebeE: Tak to se máš, já se můžu maximálně koukat na ten "nádhernej" lístek z pošty. Vyzvednout si to můžu bohužel až zítra, pošta u nás tak nějak funguje nefunguje.. :roll:

to je ♥♥♥♥... ale je se na co těšit opravdu :) ty auta vypadají prostě super (po správném nastavení jasu) zvuky jsou perfektní a aby ste si mohli prohlídnout auta v autovistě, tak nejdřív musíte v tom daném autě vyhrát závod. to jen tak pro začátek :)

opravdu to nejsou vyhozené love ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je ♥♥♥♥... ale je se na co těšit opravdu :) ty auta vypadají prostě super (po správném nastavení jasu) zvuky jsou perfektní a aby ste si mohli prohlídnout auta v autovistě, tak nejdřív musíte v tom daném autě vyhrát závod. to jen tak pro začátek :)

opravdu to nejsou vyhozené love ;)

jak jsi upravil ten jas? zvyšoval jsi to nebo snižoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu