Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

To je divné, v Americe hra vychází jako první a v Čechách až pár dní potom.

Takže vyšla 10. 10., takže můžu dát když se mě to zeptá jestli chci aktulizovat ano.

Abych totiž nedostal BAN. Díky za odpověď. ˙·٠•●*♥๖™(:-D)™๖♥*●•

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsi upravil ten jas? zvyšoval jsi to nebo snižoval?

Forza je právě v základu hodně kontrastní a má hodně syté barvy, až nezvykle oproti jiným hrám a oproti třetímu dílu určitě, takže zvýšení jasu pomáhá (také jsem to udělal, záleží na individuálním nastavení monitoru/TV)...

Jinak právě rozbaluju krabičku, zamykám dveře, zatemňuji okna a jde se na to! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnidopiši... bylo to myšleno tak, že jsem se izoloval od okolního světa :D

Jinak grafika, o které se tady polemizovalo, je prostě parádní, řekl bych, že dokonce i demo bylo o něco zubatější... Zatím jsem nainstaloval hru, spustil (chtělo to hned nějaký tréninkový závod než mě to pustilo do menu, abych mohl naisntalovat DVD 2) a teď sosám bonusový obsah, těším se na své BMW, je to tam všechno, tedy: speciální bonusové vozy různého druhu (Bugatti veyron, Lexus, bonusové Ferrari a Lamborghini), balíček amerických tradičních "silných vozů," okruhy Top Gear a (pro mě nejdůležitější) BMW vinily a bonusová auta (M5, M1 z roku 1981 - no ty krávo)... takže se máte na co těšit... Pak poreferuji, jak jsou bonusová auta přístupná (zda se musí zajet nějaký závod nebo tak něco)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jak zde bylo řečeno, že v te knize z limitky jsou fotky ze hry z autovisty, tak to vůbec není pravda. Jsou tam úplně normální reálná fota aut :)

Co naopak trošku překvapí, je naprosto chudý a ubohý manuál, respektive téměř nulový. Ne, že bych ho potřeboval, ale nečekal jsem to, že bude mít pouze dvě strany...

Hratelnost je ale pardání, pokud si vyladíte barvy, graficky je to prostě nádherné a fyzika vozu perfektní. Co se týče počasí, na dynamicky se měnící a déšť nebo sníh rovnou zapomeňte. Každá trať má ale předem definované stavy počasí, jako např. zcela jasné odpoledne, zataženo apod. takže to by mohlo být alespoň trochu náhradou, i když ta změna není moc patrná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co jsem teda tu knížku od limitky jen tak rychle prolítr, tak bych řekl, že tam byla určitě auta z autovisty. Možnost akorát, že by to bylo kombinovaný s real. fotkama.

Jinak co se týká počasí, tak mě nějako ani nevadí, že tam není sníh atd. Okruhové zavody se prostě jezdí za lepšího počasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jak zde bylo řečeno, že v te knize z limitky jsou fotky ze hry z autovisty, tak to vůbec není pravda. Jsou tam úplně normální reálná fota aut :)

Co naopak trošku překvapí, je naprosto chudý a ubohý manuál, respektive téměř nulový. Ne, že bych ho potřeboval, ale nečekal jsem to, že bude mít pouze dvě strany...

Hratelnost je ale pardání, pokud si vyladíte barvy, graficky je to prostě nádherné a fyzika vozu perfektní. Co se týče počasí, na dynamicky se měnící a déšť nebo sníh rovnou zapomeňte. Každá trať má ale předem definované stavy počasí, jako např. zcela jasné odpoledne, zataženo apod. takže to by mohlo být alespoň trochu náhradou, i když ta změna není moc patrná...

podle mě když se jede při západu slunce tak je grafika o moc hezčí nez v pravé poledne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás kde se změní nastavení obtížnosti? :D Jezdím v F430ce a druhá 430ka si mě dává a mám co dělat, abych vyhrával...

Jediné, co mě na té hře štve je výběr auta za každý lvl. Neukazují se u nich statistiky a vybíráte teda opravdu jenom podle vzhledu a to se mi skoro pokaždé vymstilo...

Moje "tajemství" na vítězství je kličkovat, aby mě ostatní auta nepředjely a nebrzdit, když to není nutný :D. Na rovinkách nemám šanci nikoho předjet. A lama nejsem, ve Forze 3 mám odkrouženo přes 25 hodin (50lvl) na střední obtížnost s přehledem. Tady je to trošku síla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co jsem teda tu knížku od limitky jen tak rychle prolítr, tak bych řekl, že tam byla určitě auta z autovisty. Možnost akorát, že by to bylo kombinovaný s real. fotkama.

Jinak co se týká počasí, tak mě nějako ani nevadí, že tam není sníh atd. Okruhové zavody se prostě jezdí za lepšího počasí.

Ni ja bych byl rad alespon za jednu trat v noci nebo treba v desti.....ale jak vidno Trun 10 si to scohvava do "X720" Forzy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obtížnost lze změnit před každým závodem, ať už v kariéře nebo v samostatných závodech... je v menu přímo kolonka obtížnost... Je to jak nastavuješ brždění, řízení a ovládání, inteligenci soupeře (ty mají největší vliv) a pak můžeš vypnout přetáčení po chybě, kontrolu trakce atd... Podstatné je, že čím těžší máš nastavení, tím větší bonus ze získaných bodů po závodě dostaneš (i více než dvojnásobek)....

Jinak já ježdím na brzdění jen abs, řízení simulace, poškození a opotřebení simulace, zapnutá kontrola trakce a dávám si je jak nic se svým Logitech Drive FX, asi buud muset přitvrdit, ale zase jsem to nechtěl pro začátek přehánět...

Jinak máš pravdu, že se nezobrazují statistiky, ale tak to je jedno, já vybírám auto podle vzhledu a stejně to jsou většinou takový křápy, že v nich nejezdím, už jsem si vydělal na první M6 coupe :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obtížnost lze změnit před každým závodem, ať už v kariéře nebo v samostatných závodech... je v menu přímo kolonka obtížnost... Je to jak nastavuješ brždění, řízení a ovládání, inteligenci soupeře (ty mají největší vliv) a pak můžeš vypnout přetáčení po chybě, kontrolu trakce atd... Podstatné je, že čím těžší máš nastavení, tím větší bonus ze získaných bodů po závodě dostaneš (i více než dvojnásobek)....

Jinak já ježdím na brzdění jen abs, řízení simulace, poškození a opotřebení simulace, zapnutá kontrola trakce a dávám si je jak nic se svým Logitech Drive FX, asi buud muset přitvrdit, ale zase jsem to nechtěl pro začátek přehánět...

Jinak máš pravdu, že se nezobrazují statistiky, ale tak to je jedno, já vybírám auto podle vzhledu a stejně to jsou většinou takový křápy, že v nich nejezdím, už jsem si vydělal na první M6 coupe :-)

na gamepadu to 2x zvyšovat nejde. než sem sednul do Ferrari, tak sem jezdil s bonusem 90%. takže sem si hodně vydělával, ale teďka kočírovat ferrari nejde. furt jezdím smykem.

Tohle ale nastavovat nechci. Chci si nastavit inteligenci protivníků a to tam nikde není :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na gamepadu to 2x zvyšovat nejde. než sem sednul do Ferrari, tak sem jezdil s bonusem 90%. takže sem si hodně vydělával, ale teďka kočírovat ferrari nejde. furt jezdím smykem.

Tohle ale nastavovat nechci. Chci si nastavit inteligenci protivníků a to tam nikde není :/

Jaky ferrari? Ja mel s timhle problem v demu s tou 458, ta se mi pretecale jak prase :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy tak nevím čím to je ale v multáku nejde vidět damage vám jo? když to rozbiju tak kouří se z auta nebo tak ale díly neupadají a není vidět a ani odřený lak ? nevíte jestli to není přístupné od určitého lvl ?

Díly nebudou upadávat nikdy, v té hře to není implementované, došli jsme už pred nedávnem k závěru, že by museli koupit "destruction licenci," lak se ale normálně odírá, i když v mulťáku jsme to nezkoušel, ale divil bych se kdyby to nebylo vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na gamepadu to 2x zvyšovat nejde. než sem sednul do Ferrari, tak sem jezdil s bonusem 90%. takže sem si hodně vydělával, ale teďka kočírovat ferrari nejde. furt jezdím smykem.

Tohle ale nastavovat nechci. Chci si nastavit inteligenci protivníků a to tam nikde není :/

Tak nevím, nastavit je to celkem důležité, já jezdím s 95% a ukočíroval jsem i bugatti veyron... Inteligence soupeřů je jen v rychlém nebo samostatném závodě (alespoň co si pamatuji), jak se určuje kvalita soupeřů ve world tour netuším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bylo by vazne vtipny, kdyby bylo vizualni poskozeni v MP odemykatelne :D

Odpoledne vyzkouším, teď nemám tu možnost...

Včera jsem se zkoušel připojit do online hry a napaslo mi to, že musím počkat na dokončení běžícího závodu... tak proč mě to do něj vůbec hodilo? Kukat se 15 minut na jezdící autíčka se mi fakt nechtělo...

A co mě zklamalo je, že si každý může vybrat libovilné auto, co má k dispozici... Čekal jsem, že to bude omezené jen na vlastní garáž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jestli tahle verze ma i cestinu?Ona tam neni sice vlajecka u toho,ale to nebylo ani u Forzy 2 a cz tam presto pak byla.Dik za odpoved http://www.gamestorrents.com/eng/xbox360-game-forza-motorsports-4-multi5pal2dvdsxdg3complex-multi5-descargar-torrent-8238.html

Netuším, ale moje origoška má zcela jiné mutace... čeština, slovenčtina, polština, maďarština apod... (pokud si to dobře pamatuji, alespoň podle manuálu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky ferrari? Ja mel s timhle problem v demu s tou 458, ta se mi pretecale jak prase :)

jezdím s F430 (moje oblíbené :) )

Nevite jestli tahle verze ma i cestinu?Ona tam neni sice vlajecka u toho,ale to nebylo ani u Forzy 2 a cz tam presto pak byla.Dik za odpoved http://www.gamestorrents.com/eng/xbox360-game-forza-motorsports-4-multi5pal2dvdsxdg3complex-multi5-descargar-torrent-8238.html

češtinu má, ale musíš mít v xboxu nastavený region na českou republiku, jinak to budeš mít anglicky

Tak nevím, nastavit je to celkem důležité, já jezdím s 95% a ukočíroval jsem i bugatti veyron... Inteligence soupeřů je jen v rychlém nebo samostatném závodě (alespoň co si pamatuji), jak se určuje kvalita soupeřů ve world tour netuším

jenomže nějak se to jezdí s volantem a s gamepadem je to úplně o něčem jiným. s ním je to těžší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu