Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

Tohle by se mělo týkat complex verze která je uz v obehu... ja vcera koupil limitku a mam strach i tak..(na live), hral jsem pred tim pálenou,která házela chyby...a i když jsem vsechno smazal,tak jsem takovej nejistej...

ten strach je oprávněný, protože ban můžeš dostat i za to, že máš flashnutou konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ten strach je oprávněný, protože ban můžeš dostat i za to, že máš flashnutou konzoli

jj já vim.,a navíc jsem od min.roku flagnutej od AC Brotherhood , takže jen čekám až to přijde... Pak koupim slimko a necham ho jen na live...

zkouseli jste nekdo zalozit autoklub?jak to funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4ceva:

The CIV doesn’t exists! I’m playing Forza4 from almost 2 days, and nothing happens…

The CIV was a check on a Jtag console, because of bad game rip! To fix this problem, has been relesed a 2.24 dashboard.

No problems on LiteOn LT 2.0! Come on, be serious!!!!

údajná slova 4ceva,na jeho stránkách jsem našel pouze:

[Editor's note: to clarify, he means that his Forza 4 backup, burned using the in-progress custom PC DVD burner fw, is running fine on LIVE orza 4 backups on the current LT+ v2.0]

takže 4ceva je s touto verzí na live,sice vypálenou přes ten program co vytváří ale verze hry je totožná... každopádne i tak si myslim,že je to risk...

on to vypaluje přes ten svůj software a ten zapisuje i poslední 3 % co normální programy nezapíší. a ta ochrana na disku kontroluej schválně právě ty tři poslední procenta.

TAKŽE TO NENÍ BEZPEČNÉ PRO NÁS jít na live...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně se psalo o tom,že si xko umí pamatovat datum kdy jsi hru hrál,a já ji hrál před eu vydáním...vše jsem smazal,ale zůstali mi achievmenty,a bůhví co dalšího co jsem nenašel.

To možná si našel ale je tu ta možnost pokuď si pri špuštění hry nedal aktulizovat tak o tobě MS neví.

Ale pokuď si ji aktilizoval tak o tobě ví a měl bych strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onefootman...

Napsal si blbinu...ten program od c4vy a spol umí využít všechen prostor na DVD a těžko bude mít hra víc jak 8,5/8,6...to by na to DVD pak nenarval ani MS...čili tohle není problém...spíše vidím problém v tom že to půjdu jen na některých vypalovačkách

Miluek oni ví o každém XBOXU s flashem...chodit na live prostě není bezpečné ať děláš co dělaš...nějaký XBOXy se chovají divně takže je oni třeba nevidí...mě napřiklad zabanovali a o dva týdny později odbanovali a dali mi dárky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onefootman...

Napsal si blbinu...ten program od c4vy a spol umí využít všechen prostor na DVD a těžko bude mít hra víc jak 8,5/8,6...to by na to DVD pak nenarval ani MS...čili tohle není problém...spíše vidím problém v tom že to půjdu jen na některých vypalovačkách

Miluek oni ví o každém XBOXU s flashem...chodit na live prostě není bezpečné ať děláš co dělaš...nějaký XBOXy se chovají divně takže je oni třeba nevidí...mě napřiklad zabanovali a o dva týdny později odbanovali a dali mi dárky...

To je zajímavý já myslel že tě za BANujou a máš smůlu, kdo by to byl řekl že tě můžo od BANovat a ještě ti dají dárky, jo ale jestli o mě ví tak proč mi už BAN nedali, a ty máš flešhlej Xbox nebo si ho neměl flashlej a obvinili tě křivě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co když začne Ms používat hd-dvd disky... pamatujete někdo ? nakonec vyhrál blue-ray a hd-dvd (ačkoli je přečte běžná dvd mechanika) se neprosadili- měli větší objem dat a pokud si někdo vzpomínáte tak celej tenhle projekt ms koupil.-od tý doby žádný info...

edit : jinak co me teda ve forze trosku zklamalo jsou pohledy - vlevo , vpravo , dozadu - radsi bych koukal skrz sklo nez takhle.,to mi moc realisticky nepripada...asi by to bylo pro jízdu mene pohodlny,ale urcite realnejsí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co když začne Ms používat hd-dvd disky... pamatujete někdo ? nakonec vyhrál blue-ray a hd-dvd (ačkoli je přečte běžná dvd mechanika) se neprosadili- měli větší objem dat a pokud si někdo vzpomínáte tak celej tenhle projekt ms koupil.-od tý doby žádný info...

edit : jinak co me teda ve forze trosku zklamalo jsou pohledy - vlevo , vpravo , dozadu - radsi bych koukal skrz sklo nez takhle.,to mi moc realisticky nepripada...asi by to bylo pro jízdu mene pohodlny,ale urcite realnejsí.

MS hd-dvd projekt nekoupil, vyvijel ho.. na xko je i hd-dvd mechanika (resp. drive se prodavala, jako externi) a potom to MS zrusil s tim ze vyhralo blue ray.. osobne bych opravdu neocekaval nejakou dalsi zivotnost tohoto media

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MS hd-dvd projekt nekoupil, vyvijel ho.. na xko je i hd-dvd mechanika (resp. drive se prodavala, jako externi) a potom to MS zrusil s tim ze vyhralo blue ray.. osobne bych opravdu neocekaval nejakou dalsi zivotnost tohoto media

Díky za přesnější info

HRAJETE NEKDO NA LIVE?CO ZALOZIT KLUB A ZKUSIT SI ZAZAVODIT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si privezl nakonec limitku :) , z jrc 1290,- a v zadu v knížce 3 nálepky na auto...Tak si zítra zajedu na myčku a plácnu to na svýho focuse .... :) - hl.to logo Fm

tak pak řekni jak ty nálepky na autě držej, to kdyžtak dám strejdovi ať si to dá na 350Ztko :) , já ještě auto bohužel nemám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj já vim.,a navíc jsem od min.roku flagnutej od AC Brotherhood , takže jen čekám až to přijde... Pak koupim slimko a necham ho jen na live...

Zkoušel sis nechat udělat unflag ?

Předpokládám ale, že od té doby už jsi updatoval dashboard, což je v této situaci kámen úrazu. Přepíšou se ti soubory v nand paměti (secdata.bin) a unflag už je poté neproveditelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu