Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

limitka bývá většinou oemzená, právě proto to je limitka a distributoři tím nutí hráče k okamžité koupi... V prosinci by snad ale mohla být, i když těžko říct. Třeba na Xzone byla vyprodaná ještě před vydáním pouze z předobjenávek :D Ale už zařizují další dodávku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Nevíte, jestli limitka je nějak kusově omezená? Na podzim vychází hodně pecek a já chci i forzu, ale až na vánoce - novej rok. Tak co myslíte?

No jestli není tak slovo ''limitovaná'' ztrácí význam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mi kámoš půjčil Forzu a tenhle týden objednávám, fakt Pecka a už mam i oblíbené nadupané auto - Nissan GT-R. Ale smēju se nápisu na obalu: "Better with Kinect sensor". Jezdí se s tím jako by jsi snad byl opilej vietnamec a jen samotné vybírání auta je záležitost na 7 minut :lol:. Takže byl by tu nēkdo, kdo by dal bowl, fotbálek nebo závod v Kia Cee'd na trati Top Gearu? o_O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh ja zkousel kinect jen chvilku,ale asi se mi zblaznil a neslo to vubec pouzivat..nejdriv jsem vubec nemohl prijit jak vubec spustit kinect v autoviste (spousteni pres zapnuti hry mi prijde stupidni) a pak se to nedalo vubec ovladat pac me to nejak blbe chytlo a rotoval jsem jen neovladatelne strasnou rychlosti porad dokola.....a headtracking to nebralo vubec, porad to po me chtelo at hejbu hlavou ale nereagovalo to.....jediny co teda bylo zatim funkcni bylo rizeni s kinectem, coz je fajn pro male deti maximalne na nejakou party, ale jinak taky nevyuzitelne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě kinect funguje v pohodě, autovista je s tim super. Headtracking není špatnej, ale asi ho nebudu používat, bych si připadal jako magor, kdybych pořád natáčel hlavu sem a tam... Řízení s kinectem je opravdu jen pro malé děti, docela blbost...

Jediný čím mě opravdu naštvali je, že nemůžu hrát online. Nemám veřejnou ip adresu a tak mě vůbec nejde závodit. Jinak všechny ostatní online funkce (rivals, kluby, zprávy,..) mě jedou, ale samotný závody ne. Tak se budu muset zítra domluvit s providerem.. Ale zvláštní je, že ostatní hry co jsem zatím hrál online tak mě všechny fungujou (GoW3, Crysis2, Halo 3, Kinect Sports,...)

Edit: jinak fotbálek pak určitě taky dám, až to rozjedu... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě kinect funguje v pohodě, autovista je s tim super. Headtracking není špatnej, ale asi ho nebudu používat, bych si připadal jako magor, kdybych pořád natáčel hlavu sem a tam... Řízení s kinectem je opravdu jen pro malé děti, docela blbost...

Jediný čím mě opravdu naštvali je, že nemůžu hrát online. Nemám veřejnou ip adresu a tak mě vůbec nejde závodit. Jinak všechny ostatní online funkce (rivals, kluby, zprávy,..) mě jedou, ale samotný závody ne. Tak se budu muset zítra domluvit s providerem.. Ale zvláštní je, že ostatní hry co jsem zatím hrál online tak mě všechny fungujou (GoW3, Crysis2, Halo 3, Kinect Sports,...)

Edit: jinak fotbálek pak určitě taky dám, až to rozjedu... :?[/QUOT

Nezkoušel jsi se dneska připojit do klubu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kinect je fail v kazdy hre :) Headtracking paradoxne horsi nez s PS Eye, prohlizeni auta nepouzitelne, rizeni kinectem je sice asi nejlepsi ze vsech kinect zavodnich her, ale.....
Souhlas, ten Kinect je tragicky nepřesnej a to ovládání v té forze na kinectu asi dēlali zhulený japonci na záchodē, jinak si to nedokážu vysvētlit. :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu