Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

onefootman: jj, zkoušel jsem se tam k tobě připojit asi tisíckrát, ale pokaždý mě to vyhodilo, že se nelze připojit ke konzoli druhýho hráče (nebo tak nějak)... je to určitě tou IP adresou, já třeba v ostatních hrách taky nemůžu zakládat zápasy, jen se připojovat... tady ve forze se nejde ani připojit, trochu divný proč to nejde, ale je to určitě tou IPnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

onefootman: jj, zkoušel jsem se tam k tobě připojit asi tisíckrát, ale pokaždý mě to vyhodilo, že se nelze připojit ke konzoli druhýho hráče (nebo tak nějak)... je to určitě tou IP adresou, já třeba v ostatních hrách taky nemůžu zakládat zápasy, jen se připojovat... tady ve forze se nejde ani připojit, trochu divný proč to nejde, ale je to určitě tou IPnou

ja jsem mel s kamosem ten samej problem dokud si verejnou ip neporidil... Ale treba hry jako shift 1 i 2 ,nebo fifa běželi v pohodě... Mě to poskytovatel zřídil gratis,ale jemu asi za dalších 100 / měsíc...tak to zkus vyřídit a pak se tam ukaž..dneska jsme hráli fotbálek a fakt jsme se nasmáli až jsem málem spolknul microfon od headsetu :D rádi tě tam uvidíme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onefootman: nj, snad to s tim providerem nějak pořešim, pak si s váma rád zahraju

a ostatní přidejte se do CF clubu, zatím nás tam moc není!! "console forum club", když to budete chtít vyhledat tak musíte pod zkratkou "cfmc" (console forum motor club) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, ale ted vážnē, z kámošem nám trvalo 4 minuty vůbec se přihlásit, jsme mávali jak ♥♥♥♥♥♥i. Co k tomu dodat, Kinect asi zmēnil hlavní funkci, promēnil se v cameru a bývalej ředitel MS Bill Gates se koukal jaký jsme ♥♥♥♥♥♥i. :D Asi začinám kecat nesmysli ale už nwm co si o tom myslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam mávám přímo do senzoru 4 minuty jako šílenec a ono to nic nedělá. Tak po pár minutách se nám to povedlo, ale to vybírání aut, chci o jednou do prava a jede to hned o 15 dál a nakonec to řízení.

Já to už nechci rozebírat, kinect je prostě úplnej fail, a pokud mi neposlouží alespon u combat evolved (http://www.xboxweb.cz/hry/halo-combat-evolved-anniversary/12971-halo-combat-evolved-anniversary-podpora-kinectu.html). Tak ho možná i prodám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to tvrdil uz od zaciatku ako som sa dozvedel, ze akym sposobom sa to bude ovladat. Hned som tvrdil, ze ovladanie narocnejsich hier iba Kinectom, nebude v ziadnom pripade mozne! Tvrdil som este pred zahajenim predaja, ze s Kinectom sa budu dat ovladat jedine jednoduche, detske hry! O strielackach v tretej osobe, FPS, dalej RPG, sportove ako FIFA, NHL, NBA atd., sa moze hracom tak nanajvys iba snivat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bylo jasne snad vsem.....minimalne tem co videli letosni kinectacky ghost recon ci co to bylo.....ale urcite je fajn pridavat takovehle featury do her.....hlasove olvadani sice u forzy asi nepouzuji, ale headtracking i ovladani autovisty bude fajn, jen si s tim clovek asi musi trochu pohrat (a presunout kreslo aby se to dalo hrat :)), rizeni je fajn treba pro deti, me to takhle vyuzije a radsi to vyuziju na takovehle veci nez pred tim hopsat jak ♥♥♥♥♥.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to tvrdil uz od zaciatku ako som sa dozvedel, ze akym sposobom sa to bude ovladat. Hned som tvrdil, ze ovladanie narocnejsich hier iba Kinectom, nebude v ziadnom pripade mozne! Tvrdil som este pred zahajenim predaja, ze s Kinectom sa budu dat ovladat jedine jednoduche, detske hry! O strielackach v tretej osobe, FPS, dalej RPG, sportove ako FIFA, NHL, NBA atd., sa moze hracom tak nanajvys iba snivat :D

To clovek nemusi byt ani kdovijakej Einstein, aby mu bylo jasny ze pri hrani NHL nebude po pokoji bruslit... LOL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se nějak v kariéře snížit obtížnost protivníku? V nastavení obtížnosti mám jen asistenty ale nastavení AI tam neni.

Nejde to, řekl bych, že jejich obtížnost se stupňuje s postupem na vyšší šampionáty. Jinak přímé nastavení je pouze v samoatatných závodech mimo kariéru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu