Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Mám dotaz, proč někdy když projedu startem, hned se mi po projetí startu rosvítí vykřičník, když jsem žádnou hrubku neudělal? chvíli před projetím startu se rozbliká...

vykricnik znamena 'neciste' kolo cili kolize, vyjeti z trati a bohuzel i draft cili cisty kola se daji jezdit jen pokud jses prvni nebo sam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vykricnik znamena 'neciste' kolo cili kolize, vyjeti z trati a bohuzel i draft cili cisty kola se daji jezdit jen pokud jses prvni nebo sam :)

No jo ale vykřičník se ukáže i když jsem na prvním místě a hned jak projedu startem chápeš?Takže jsem žádnou chybu nestihl udělat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, potrebuju poradit....kde v kariere nastavim obtiznost???? Myslim, tim kvalitu souperu. Nastaveni sem nasel a krom automaticke prevodovky jsem vse povypinal, ale porad vyhravam zavody o 200m a vice.

Ve volne jizde, jsem nastaveni kvality souperu nasel a tam mam vzdy problemy, ale celou amaterskou tour sem vyhral s prstem v **** a nejak me to moc takto nebavi jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, potrebuju poradit....kde v kariere nastavim obtiznost???? Myslim, tim kvalitu souperu. Nastaveni sem nasel a krom automaticke prevodovky jsem vse povypinal, ale porad vyhravam zavody o 200m a vice.

Ve volne jizde, jsem nastaveni kvality souperu nasel a tam mam vzdy problemy, ale celou amaterskou tour sem vyhral s prstem v **** a nejak me to moc takto nebavi jezdit.

nastavit to nejde a neda se s tim nic delat, ja celou karieru nedojel hur jak treti a 95% zavodu jsem vyhral :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu