Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Škodovky neboudou skoro nikdy a nikde, jen výjimečně se objevily např. v World Rally Campionship. Společnost škoda-auto prohlásila, že nevyrábí přímo závodní modely, tudíš nebude poskytovat licence pro hry.

Bohužel, taky bych je rád...

Společnost škoda-auto mě pěkně štve, stejně by mělo licence na škodovku dávat spíš VW, ty jsou aspoň rozumný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jedna pro mě poměrně důležitá otázka. Projížděl jsem seznam závodů a nikde jsem nenašel žádný vytrvalostní závod jako byl např ve Forze 3, kde se jedilo třeba hodinu? Koukam jen špatně, nebo to tam opravdu není?

nejsou tam ale pokud po nich touzis tak si dej world championship E class, 35 kilometru v Yarisu je tak na peknou pulhodinku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

November Speed Pack DLC je ke stazeni na netu.

Je to 10 novych vozu:

2012 Lamborghini Aventador LP700-4

2012 Aston Martin Virage

2011 #2 Audi Sport Team Joest R15++ TDI

2011 Audi RS3 Sportback

1957 Chevrolet Bel Air

2012 Dodge Charger SRT8

2011 Ferrari #62 Risi Competizione F458 Italia

2013 Ford Focus ST

1992 GMC Typhoon

2011 Volkswagen Scirocco R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Forze vadí? To by ti měl vadit spíš ten HDD, 4 je naprd, já mam xbox rok a už tam mam asi 100 GB :lol: (Ačkoliv to není ani nějak moc.)
to já si nedokážu ani představit že bych neměl nainstalovanou hru na HDD a slimko by mi hučelo, mám 320GHDD a někdy je to málo:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem chtěl finišovat poslední rok sezony ale uroveň se trochu zvedla :D uplně jsem se nervoval, soupeř je sakra těžkej :-/ zkoušel jsme to znova a znova,R1,R3,R2..pořád byl soupeř ode mně dobrejch 50 metrů a já ho prostě nedojedu :D

ehm, mozna hloupa poznamka ale jestli jedes multiclass GT event tak vetsinou ty pred sebou nedozenes :)

Dej si amatér obtížnost před závodem, trochu to helpne icon_wink.gif.

ve world tour nejde nastavit obtiznost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to trochu mimo, ale pořásd uvažuju že nakonec do F4 půjdu a uvažuji o hře i s tím novým bezdrátovým volantem co má JRC. Máte někdo s tím volantem dobrý zkušenosti, já jsem zatím slyšel samí pozitivní....ale i tak se nemůžu rozhodnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím vás, jak je o s těma DVD ?... na DVD1 je hra a na DVD 2 jsou auta, která se nainstalují? a nebo je to rozdělení na 50% kariérního postupu a na dvd2 druhých 50% ??? určitě to už někdo řešil, ale je to až moc příspěvků, na to abych to hledal. bude vděčnej za odpověď... děkuji )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu