Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ten závod s levným autem proti celebritám z top gearu má tam nějakou zvláštní sekci , nebo prostě si mám dát volmé ježdění - horké kolo , vybrat si stejné auto jak mají v top gearu , jejich trat , zapsat si čas a pak porovnávat někde na internetu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak u rychleho zavodu nastavim počet kol a soupeřu?

ani jedno nastavit nejde pokud vim

Ten závod s levným autem proti celebritám z top gearu má tam nějakou zvláštní sekci , nebo prostě si mám dát volmé ježdění - horké kolo , vybrat si stejné auto jak mají v top gearu , jejich trat , zapsat si čas a pak porovnávat někde na internetu ?

je to jedno, bud pres rivals menu nebo normalne volny zavod a v Kia Cee'd projet nejdelsi verzi toho tracku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mám problém... Forza 4 mi normálně jede, je pálena přes burner max na kvalitní dvd... jediné co mne štve je to, když si dám Mercedes - Benz SLS AMG v autovista a chci odemknout další auta v autovistě, tak se mi při načítání hry objeví loading a hra načítá pořád a pořád... vypne se mechanika při tom... hra se nesekne, jde skočit do dashboardu, ale loading je nekonečný... chtěl jsem nainstalovat disk 1 na hdd také, ale vyskočí mi zpráva při zapisování na hdd, že disk 1 je poškrábaný... prosím, co s tím ? děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, mám nainstalované obě dvd(jede mi to v pohodě), ale nevím, kde můžu najít některé z bonusových aut z druhého DVD např. Bugatti Veyron SS, nebo BMW M5 2012...je nutné to nějak zpřístupnit, nebo by to mělo být k dispozici hned od začátku, poraďte prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Installation of this game isnt supported toto me vyzkoci kdyz chcu nahrat na hdd disk 2

jak jsem psal ten disk 2 nainstaluj primo ve hre do zadnyho DB nechod, v menu hry je mozmost instalace disku 2, to potvrdis otevres mechaniku das tam disk 2 nacte se potvrdis instalaci a je to. pokud mas palenku tak to mas asi blbe vypaleny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu