Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

Je dalsi DLC Jalponick Pack

Alfa Romeo Montreal, the Audi RS5, the Chevrolet Impala SS, Dodge Shelby Omni SHBG, the Fiat Coupe 20V Turbo, Ford Pinto, the Honda # 33 Level 5 Motorsports Lola, Honda Civic Si Coupe, the Lamborghini # 08 West Yokohama Gallardo LP560-4, the Pagani Huayra.

Tady jsou i nejaky fotecky http://www.zing.cz/novinky/9104/forza-4-oznamuje-lednove-dlc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jasne :)

http://www.youtube.com/watch?v=1tHOZblXYbY

neboj,video opravdu fake neni,mam to ozkouseny,akorad si s tim musis pohrat,dlc na forzu se mi proste nepovedlo dat tam pres windows (nepovolenej pocet znaku) rozjel sem to az pod linuxema tak uvidis,ale treba dlc pro toho smacdowna jak tam pise sem tam dal v pohode,proste xboxy sou strasne relativni a co de nekomu nejde druhymu,kazdopadne za zkousku nic nedas.Jinak predpokladam ze dlc uz sis stahls.

No z těch 10min samého klikání a psaní různých věcí jsem uplně mimo :D Ten usb xtaf prográmek sice mám, ale nijak se v něm neorientuju... No počkám si radši až budu mít rgh :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky večer to zkusím ... myslím že zobrazení záznamu tam v nabídce není, už jsem to hledal ... zkusím ten restart

tim restartem sem myslel ze v tom menu po zavodu je i polozka restart zavodu. je to jeste pred tim nez ti naskoci kredity za zavod co jsi projel.

jinak jestli neas HDD tak to asi ani nepujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jak je to s Forza 4 na novým dashboardu a flashi 3.0? Díky za odpověd, hledal jsem, ale mám co se v tom nevyznám..v poslední době pokud člověk chvíli nesleduje vývoj ochran na xboxu tak z toho uplně vypadne

podle toho co vim tak je na tom forza4 stejne jako jakakoli hra s formatem XGD3, takze bych to resil v jine sekci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, tak já jdu zase "otravovat" s tím přehráním právě odjetého závodu ... včera večer jsem to hledal a fakt mi to nejde najít :ziped: jsem asi natvrdlý, ale neporadil by mi, prosím, někdo jak na to? (prosím pro jistotu o podrobný postup :-)), místo na HDD mám, můžu v průběhu závodu dělat fotky, ukládat je, závod dozadu přetáčet, ale za boha nemůžu přijít na to, jak si po skončení závodu závod pustit a jen koukat jak jsem jel ... poskončení závodu tam nikde v nabídce není "přehrát záznam (závod, jízdu)" a pod "restartem" můžu akorát smazat právě odjetý závod (čas zůstává uložen) a jet znovu ... prosím prosím o radu zkušenější jak na to ... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, tak já jdu zase "otravovat" s tím přehráním právě odjetého závodu ... včera večer jsem to hledal a fakt mi to nejde najít :ziped: jsem asi natvrdlý, ale neporadil by mi, prosím, někdo jak na to? (prosím pro jistotu o podrobný postup :-)), místo na HDD mám, můžu v průběhu závodu dělat fotky, ukládat je, závod dozadu přetáčet, ale za boha nemůžu přijít na to, jak si po skončení závodu závod pustit a jen koukat jak jsem jel ... poskončení závodu tam nikde v nabídce není "přehrát záznam (závod, jízdu)" a pod "restartem" můžu akorát smazat právě odjetý závod (čas zůstává uložen) a jet znovu ... prosím prosím o radu zkušenější jak na to ... díky

nemam slov:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, tak já jdu zase "otravovat" s tím přehráním právě odjetého závodu ... včera večer jsem to hledal a fakt mi to nejde najít

:ziped: jsem asi natvrdlý, ale neporadil by mi, prosím, někdo jak na to? (prosím pro jistotu o podrobný postup :-)), místo na HDD mám, můžu v průběhu závodu dělat fotky, ukládat je, závod dozadu přetáčet, ale za boha nemůžu přijít na to, jak si po skončení závodu závod pustit a jen koukat jak jsem jel ... poskončení závodu tam nikde v nabídce není "přehrát záznam (závod, jízdu)" a pod "restartem" můžu akorát smazat právě odjetý závod (čas zůstává uložen) a jet znovu ... prosím prosím o radu zkušenější jak na to ... díky

PODROBNÝ NÁVOD ZOBRAZENÍ ZÁZNAMU:

Po odjetí závodu se zobrazí tabulka:pokračovat, restartovat, zobrazit záznam, uložit záznam, žebříčky a výsledky závodu

najedeme na zobrazit záznam a potvrdíme :-)

je to ještě před tím než se přijmou kredity za projetý závod

post-31320-14687158958358_thumb.jpg

Nové DLC Hyundai Veloster

post-31320-14687158960489_thumb.jpg2013 Veloster Turbo

post-31320-14687158961661_thumb.jpg#67 Rhys Millen Racing Veloster

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu