Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Nevim jestli se to tu už řešilo....mám originálku a při hraní mi začalo vyskakovat okno s hláškou "poškozený disk" váš disk je zřejmě poškozený zkontrolujte jestli se jedná o oficiální disk! Potom to spadne do dashboardu. http://moneyexpertsteam.blogspot.com/2011/10/solution-on-how-to-fix-forza-4-disc.html :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli se to tu už řešilo....mám originálku a při hraní mi začalo vyskakovat okno s hláškou "poškozený disk" váš disk je zřejmě poškozený zkontrolujte jestli se jedná o oficiální disk! Potom to spadne do dashboardu. http://moneyexpertsteam.blogspot.com/2011/10/solution-on-how-to-fix-forza-4-disc.html :?

Pokud máš originálku, je disk buď špinavý jako prase, nebo poškrábaný nebo špatně vylisovaný (nepravděpodobné) příp. ti začíná odcházet mechanika. Pak disk zkus vyčistit, vybrousit v JRC nebo si nechat seřídit laser...

Spíše si ale myslím, že to je pálenka, pak je to špatně vypálené, jelikož se jedná o XGD3 hru a Forza 4 je zrovna dost citlivá a problémy dělá. U Forzy 4 je jediné skutečně funkční řešení nová vypalovačka Lite-On iHAS s upraveným firmwarem a nové vypálení na Verbatim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový problém můžete něják pomoct jestli je to možné? Při instalaci 2 disku jsem omylem vypnul xbox ,vše se nainstalovalo kromě posledního balíčku aut 2001-2005, ostatní auta normálně jdou ,potom jsem ty ostatní smazal a nainstaloval znova celý disk 2 ale ten balíček nejde ...nevíte někdo co s tím ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to právě nejde ,což se jsem se dost divil že nešel vůbec smazat první disk z HDD jinak jsem už smazal všechno krom savů a toho disku 1.Jo a ještě když instaluju znovu tak to asi 3 procenta před koncem, skončí instalace ,a ještě když nainstaluju disk a chci si vybrat auto z balíčku 2001-05 tak mi to napíše :chcete nainstalovat disk dva tak dám ok ...chvilku trvá a potom napíše že na disku není co instalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojte lidičky,

k Forze 4 jsem se dostal teprve včera a mám otázečku. Jak bylo vidět na videích tak s kinectem se člověk mohl podívat i třeba na motor, otevřít si dveře atd. Tohle nejde bez kinectu ? Různě to zkouším v prohlídce vozu a stejně můžu kamerou jen okolo auta tak se raději ptám jestli to jde nějak i jen s ovladačem.

Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojte lidičky,

k Forze 4 jsem se dostal teprve včera a mám otázečku. Jak bylo vidět na videích tak s kinectem se člověk mohl podívat i třeba na motor, otevřít si dveře atd. Tohle nejde bez kinectu ? Různě to zkouším v prohlídce vozu a stejně můžu kamerou jen okolo auta tak se raději ptám jestli to jde nějak i jen s ovladačem.

Předem díky za odpověď.

teď jsem si tak prohlížel ferrari italii a šlo mi to normálně s gamepadem, a sčeknul jsem vše, i vnitřek a motor atd, takže bez problému a následoval ajch explorer 10G
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu