Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

přes live ve forze jako dárek ))

kupoval jsi komplet nebo 5 aut plus CR?

vybral sis auta?

"Chcete li do své garáže získat další Unicorn vůz, tak si určitě nenechte ujít výzvu The Taste of Venom. Každý týden totiž náhodně vybraných 100 hráčů obdrží 2002 BMW M3-GTR, které je k dispozici pouze od Turn 10. Pro účast v této výzvě musíte mít stažený DLC balíček TopGear Car Pack."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupoval jsi komplet nebo 5 aut plus CR?

vybral sis auta?

"Chcete li do své garáže získat další Unicorn vůz, tak si určitě nenechte ujít výzvu The Taste of Venom. Každý týden totiž náhodně vybraných 100 hráčů obdrží 2002 BMW M3-GTR, které je k dispozici pouze od Turn 10. Pro účast v této výzvě musíte mít stažený DLC balíček TopGear Car Pack."

No kupoval jsem jen 5aut. ty co sem mu napsal tak mi poslal do forzy. Jo ty CR ani nevím, ale myslím že mi nic nedošlo, nebo mi apsoň nic nevyskočilo o tom.

2007 Lamborghini Gallardo Superleggera

2002 BMW M3-GTR "Street Version

2004 Top Secret Silvia D1-Spec S15

2002 Top Secret 0-300 Supra

2002 MINE'S R34 Skyline GT-R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak mě forza ze začátku brala tak ted už pomalu euforie opadá...chybí to mu něco co by drželo hráče u hraní...po dohrání kariery děláte furt to samé dokola :( chybí zpestření...tu hru snad nemůže normální člověk dohrát :-) kdo dohraje tak obdivuju jeho výdrž :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak mě forza ze začátku brala tak ted už pomalu euforie opadá...chybí to mu něco co by drželo hráče u hraní...po dohrání kariery děláte furt to samé dokola :( chybí zpestření...tu hru snad nemůže normální člověk dohrát :-) kdo dohraje tak obdivuju jeho výdrž :P

moje zkušenost,karieru jsem dohrál, world tour jsem dohrál a teď jezdím hlavně volný závody s tím že se snažím zajet na každé trati s autama podle třídy co nejlepší časy a sleduju jak se posouvám v žebříčku a taky zlepšuju hodnocení klubu, dál jezdím rivaly hlavně výzvy kde je možnost vyhrát unicorn car. Taky pořádáme minicupy a šampionáty takže mě Forza opravdu drží :-)

!!! hledám aktivní české forza kluby !!!

aktuálně na czechconsoleracingu:

05.05 Drift King of Europe

06.05 CCR Rookie Cup II - #2

08.05 Adac GT Masters #3. závod

13.05 CCR Rookie Cup II - #3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mi to leze na nervy, 1-2x zapnu forzu, hraju bez problémů a po dalším zapnutí hraju chvilku a sek, musím na tvrdo vypnout konzolu, vymažu databázi FSD zase 1-2 zapnutí a zase sek, takhle to můžu dělat do nekonečna, nevíte čím to může být? FSD mám 2.2.rev725. Napadlo mě odstranit forzu se vším všudy a znovu nahodit, co všechno musím smazat aby po hře nezbyl ani 1 kb?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat,.s čím závodíte?

Používal jsem wireless wheel od MS... a uvažuji o koupi volantu. Jenže se mi nechce dávat tady 2500 a výš za mad catz.

Koukal jsem na tento starší mad catz + připnutí na nohy a hraní ze sedačky, ..připojení HS... Buhužel mi připadá volant a pedály jako pro malé dítě. 1400,-

nebo Ferrari 458 italia , který by nemusel být nejhorší. 1700,-

Oba dva jsou bohužel bez Force Feedbacku :(...což ubírá na zážitku a pocitu z jízdy.

Bohužel u tohoto Mad Catz ta cena 3200 je moc :(

Máte někdo zkušenosti s těmito volanty, a nebo používáte jiný?... díky za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám origo od MS a nemůžu si ho vynachválit. Je sice už dlouho stáhnutý z prodeje ale já jsem na aukru narazil na týpka, co ho prodávál snad za 900. Občas se úplně přesně nevycentruje ale to je jeho jediná chybka, prodávál ho jako rozbitý. Když se koukneš do bazaru nebo budeš pravidelně kontrolovat aukro tak je šance, že na něj narazíš. Je na něm super, že nepotřebuješ žádnej stojan a můžeš hrát z gauče. Píše se, že je bezdrátový, to sice je ale jen k xboxu, pokud chceš FF tak ho musíš připojit do sítě, pokud ne tak má na boku takový otvor kam se dá normálne battery pack z ovladače. Pak je tam ještě jeden kabel, ten jde z pedálu do volantu. Samotný volant je trochu menší avšak příjemný, pedály sou vynikající. Škoda, že neobsahuje spojku a řadící páku, má jen pádla které u mě pravé dost skřípe a celkově z nich nemám dobrý pocit, je to šmejd plast kterej se i ohýbá. Celkvoě za tu cenu pecka ale víc jak 2k bych za něj nedal. Než sem ho našel tak sem taky koukal na ty madcatzy aspol. ale počkal sem si a vyplatilo se to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat,.s čím závodíte?

Používal jsem wireless wheel od MS... a uvažuji o koupi volantu. Jenže se mi nechce dávat tady 2500 a výš za mad catz.

Koukal jsem na tento starší mad catz + připnutí na nohy a hraní ze sedačky, ..připojení HS... Buhužel mi připadá volant a pedály jako pro malé dítě. 1400,-

nebo Ferrari 458 italia , který by nemusel být nejhorší. 1700,-

Oba dva jsou bohužel bez Force Feedbacku :(...což ubírá na zážitku a pocitu z jízdy.

Bohužel u tohoto Mad Catz ta cena 3200 je moc :(

Máte někdo zkušenosti s těmito volanty, a nebo používáte jiný?... díky za rady :)

já uvažuju o koupi G25 a F1 converteru až o tom zjistím víc informací.

možná koupím použitej Fanatec když bude dobrá cena.

plasťáka už nechci 2 volanty nevydrželi moje závodní tempo :-) a šli do kytek

o něčem jiným asi nemá cenu uvažovat když to nemá FF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já uvažuju o koupi G25 a F1 converteru až o tom zjistím víc informací.

možná koupím použitej Fanatec když bude dobrá cena.

plasťáka už nechci 2 volanty nevydrželi moje závodní tempo :-) a šli do kytek

o něčem jiným asi nemá cenu uvažovat když to nemá FF

Ten g25 je top, ale s tím konventorem nevím, prý to má velkou odezvu a není to ono. Na polákách sem ho našel snad za 3tisíce..

Fanatec je tady na prodej, pokud ho ještě má http://console-forum.net/tema/124891-fanatec-porsche-carrera-wheel ,.. ale to si taky říkám že za to nechci dávat tolik peněz, zatím.

co si myslíš o tom to... sem ho našel za 1000 Logitech DriveFX Axial Feedback .

O tom ferrari 458 sem si četl a jediný plus jsou z metalu ty pádla,.. jinak je to plasťák co nevydrží funguju na šprcgumě, takže sme ho zavrhnul hned

a k tomu od čechů. Sice na můj vkus to moc hází, ale zase to trochu ty síly bude simulovat :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DriveFX né to už radši MS plasťáka

carrera myslím není na xbox360

no na ten F1 converter je "novej" firmware kterej má řešit nedostatky ale nemůžu k tomu nic pořádnýho sehnat

Doufám že až bude novej xbox že bude mít lepší podporu volantů, jinak půjdu do novyho PSka bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu