Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

4.tého září vychází nový baliček aut September Pennzoil Car Pack

cena: 560 MS points

seznam aut: 2013 Viper #91 SRT Motorsport GTS-R, 2013 Viper #93 SRT Motorsport GTS-R, 1968 Alfa Romeo 33 Stradale, 1960 Aston Martin DB4 GT Zagato, 1958 Austin-Healey Sprite MKI, 1953 Chevrolet Corvette, 1965 MG MGB GT, 1955 Mercedes-Benz 300 SLR, 1967 Volkswagen Karmann Ghia, 1983 GMC Vandura G-1500, a 2011 Citroën DS4.

http://www.xboxweb.cz/hry/forza-motorsport-4/15137-forza-motorsport-4-september-pennzoil-car-pack.html#.UD4acdbN-ZM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ahoj jde, když mám flash mechaniky dohrat do hry DLC? taky bych se chtěl zeptat jestli lze někde najít nastavení pro auta na různé okruhy. teď jsem v expert lize a i když jedu dobře tak hlavně na rovinkách mě předjedou jako bych stál. tuningu aut nerozumím a potřrboval bych vědět jak ty auta správně na okruhy nastavit. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ještě jsem tuto edici neviděl, ale podle toho co je tam napsané, tak je to jenom jedno DVD, tím pádem přicházíš o poměrně dost aut, které jsou na druhém DVD a které se instaluje na HDD. To bych řekl, že je lepší si připlatit za plnohodnounou Forzu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to uvidím

pravě na ty kartě je bonus track pack Benchmark and Top Gear Playfield tracks a nějaky auta

Top Gear tam ja v základu ne?

docela bych se chtěl zeptat, jak to je s tím Top Gear Playfieldem. Jsem někde slyšel, že se dá stáhnout trať Top Gearu, která je celá odemčená a dá se tam blbnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu