Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphic's Club


PeterCent

Recommended Posts

  • Odpovědi 555
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tady je dalsi sig myslim ze se mi docela poved no hodnotte

divnochpa6.jpg

no tak to sa ti fakt podarilo moc hezke. ale mam aj kritiku :D ved to by som nebol ja :D no ze trochu by som zmenil pismo a dal ho nejake bojovesie popripade nejak upravil a umiestnil inde ;) ale inak to nema chybu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D hehe.. no až se vrátim tak udělam ten neanimovanej ;)

- - - - - -

btw, víš co nechápu? Proč je majko napsanej jako Graphic designer(na první strraně) , ikdyž to u profilu nemá :?: A ani jsem neviděl žádnou jeho práci... možná se pletu, opravte mě :) ;)

jj aj mne sa to zda divne ved nikto sme tu nevideli ani jednu jeho pracu nechcem vyvolavat nejaky konflikt ale posudte samy videl tu niekto nejaku jeho pracu?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sorry za to hrube pismo z nejakeho dvovodu mi to nejde vypnut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj aj mne sa to zda divne ved nikto sme tu nevideli ani jednu jeho pracu nechcem vyvolavat nejaky konflikt ale posudte samy videl tu niekto nejaku jeho pracu?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sorry za to hrube pismo z nejakeho dvovodu mi to nejde vypnut

Možná je to jenom překlep :)

- - - -

"Vypnul" jsem ti to písmo :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl že taky přispěji obrázek jsem nakreslil ručně a pak naskenoval žadná počítačová grafika :D cenil bych si kdyby se můj výtvor ocitl na první stránce :D

samozřejmě tuším že má tento výtvor největší uměleckou kvalitu přesto kdyby se našel někdo kdo to neocení tak nemá umělecky cit :)

(v jednoduchosti je krása:!: :D)

GD-club.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

witeks: jj sig neni spatnej

valdo: jo je to dobry ale na to daveovo logo nic nema ale tohle bych asi taky nekam hodil je to pekny na to aby se to na nic nepouzilo

rune: fakt dobry to muselo dat praci ale ja sem jiz rek na daveovo logo nic nema

ako nahle budes graphic designer pridam ta tam

vzdyt ty a bulk taky nejste GD,pste tam witkse pridej umi toho stejne jako ty a bulk tak nwm proc by nmel on jedinej nebejt gd to by bylo trochu nefer nemyslis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu