Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox ONE S


Hráč123

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Moderators

Sice trochu jak se říká "s křížkem po funuse", ale Xbox One S jsem pořídil v den jeho uvedení, limitovanou edici s 2TB HDD. Vítám bílou barvu, menší provedení, USB porty dostupné z přední strany, napájecí zdroj uvnitř konzole, pocitově lepší ovladač, celkový vzhled ... Příjemně mě taky překvapila možnost dodání kinect adaptéru a to zcela ZDARMA a v poměrně krátké době.

Tento týden očekávám do sbírky limitovanou GoW edici no a s přichodem edice Battlefield 1 přibude do sbírky i ta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím,přemýšlím že bych pořídil xbox one s a používal spíš jako multimedialní centrum na přehrávání filmů a jenom minimálně na hraní.

Mám pár otázek.

Chtěl bych ho hlavně kůli tomu abych mohl přehrávat bluray ultra hd disky a to moc přehrávačů dnes neumí a jsou dražší než xbox.

Na youtubu je pár videí jak film přehrávaj ale někde jsem četl že s tím jsou nějaké problémy.

Takže jsem se chtěl zeptaT jestli s tím má už někdo zkušenosti?

Je možné připojit 2tb hdd který mám plný filmů a serialů v různých formátech (mkv-ac3,avi,divX,atd) a bude mi vše hrát?

Umí titulky?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox umi bez problemu prehravat soubory z exter HDD ci USB fleshky s tim problém není a prehraje peknou radku formatu (osobne jsem se nesetkal, ze by mi něco neprehral)

Také není problém s prehravanim ultra HD BR disku. Externi titulky neumi, ci respektive osobne nevim, jak je rozjet.

¨Snad pomuze tento clanek http://xboxweb.cz/xbox-one-multimedialni-vyuziti/ a tento http://xboxweb.cz/xbox-one-manual/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jí dnes přitáhl domu a nechce mě to pustit na 4K. Píše něco o tom že nemám HDR a nemám 60Hz tv. Bohužel mám tv jenom 4K  24Hz. Když ale budu mít 4K flilm na hardisku tak film pojede jenom v 1080p nebo ve 4k? Asi si budu muset koupit i novou tv,se mi ten xbox pěkně prodraží :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 11. 10. 2016 at 15:11, drak3go napsal:

Sice trochu jak se říká "s křížkem po funuse", ale Xbox One S jsem pořídil v den jeho uvedení, limitovanou edici s 2TB HDD. Vítám bílou barvu, menší provedení, USB porty dostupné z přední strany, napájecí zdroj uvnitř konzole, pocitově lepší ovladač, celkový vzhled ... Příjemně mě taky překvapila možnost dodání kinect adaptéru a to zcela ZDARMA a v poměrně krátké době.

Tento týden očekávám do sbírky limitovanou GoW edici no a s přichodem edice Battlefield 1 přibude do sbírky i ta :)

Chci se tě zeptat - 1.Jak je to s hlučností eska a 2. jestli se při delším hraní nepřehřívá,když má zdroj uvnitř.

Dík za odpověď :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, drak3go napsal:

1. Prakticky o něm nevím.

2. Nic takového jsem nepozoroval, i když nepatřím mezi hardcore hráče, kteří by mu dávali zabrat bez přestání :)

Určitě máš možnost srovnání s xbox one normálním (určitě si ho měl),je to zhruba na stejné úrovni?

Prostě nějaké pro a proti....:biggrin: ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat :když bych vyměnil x one za třeba nové esko,jak postupovat,účet si chci nechat.Z mé staré konzole smazat účet,dát tovární nastaveni? Půjde do prodeje,a taky na mém účtu Microsoft odebrat toto zařízení,kvůli záruky ?  A nový stroj zas dát zaregistrovat?  Myslim to správně?

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Co se hlučnosti týče, tak mě při hraní her nevyrušuje ani jeden. Měl jsem možná štěstí na první kus, kupoval jsem Day One edici na západních trzích :) Výhody modelu "S" jsem už shrnul o pár příspěvků výš, pokud se ptáš na rozdíl v plynulosti her, tak ten při běžném hraní nepozoruji. Nabízelo by se sice ho vychvalovat až do nebes, jásat nad viditelným posunem ve výkonu atd. a obhajovat si tím to, proč jsem ho vlastně pořídil jako to mnozí dělají, ale nemám zapotřebí ti lhát :) Pokud tam je rozdíl jak se uvádí v papírových specifikacích, tak není nijak extra pozorovatelný.

S přechodem z původní na novou konzoli postupuj jak píšeš. Já navíc ještě přesouval data (hry), protože jsem jich tam měl celkem dost a nechtěl jsem je všechny znovu stahovat. Tady mě celkem nemile překvapilo, že není možné označit a přesunot vše najednou, ale musel jsem dělat hru po hře. Otravné, nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem si poridil externi HDD a jen 500GB verzi Ska a vse installuju na ext. hdd. Mel jsem ho i k puvodnimu Xku a jak sem koupil S jen sem prepojil a vyreseno. A to stejne udelam i u Scorpia :)

Jinak jediny rozdil poznas kdyz hra padala treba z 30ti fps na 27 atd. Tak se to uz tolik nedeje. Ale graficky to jinak nepoznas. Obcas se to mene seka ale nic extra rozdil.

Ja vymenil za Sko protoze pak pujde do obejvaku jako mutlimedialni centrum a az dojde Scorpio, tak je z Ska blueray prehravac u televize. Skoda, ze neni cerny :D At to nejde tolik videt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Puvodni xbox me taky bzuci ...

Pokud hrajes s hlavou u vypnute konzole tak bych to reklamoval...ale myslim ze nepochodis...i pri vypnute konzoli tim prochazi proud a kondiky muzou bzucet...muze se to ustalit ale pokud tu konzoli vylozene nemas u hlavy a u postele neumim si predstavit ze by ti to melo vadit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu