Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Sport


tofi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Hello GT Community

I am sharing some news today that we have made the difficult decision to delay the release of Gran Turismo Sport to 2017. GT Sport is Polyphony’s foremost competitive gaming title, with high expectations from both the fans and from within our team.

From the start this title has been one of our most ambitious undertakings by using the latest technologies, such as physics-based rendering and sound simulations, and Scapes photo mode. In combining these features with a new Sport mode, we are offering a competitive gaming experience to truly reinvent what it means to be a racing game. We’ve been excited and humbled by the response each time that we’ve shared new gameplay with everyone.

However, as we approach our planned release date in November, we realise we need more time to perfect GT Sport, which we’ve already dedicated so much effort towards since announcing the title. We do not want to compromise the experience in any way. While we cannot confirm a new release date at this time, we are more committed than ever to making GT Sport the best Gran Turismo game to date.

GT Sport will continue to be shown at several gaming events around the world. I hope everyone has the opportunity to experience first-hand the yet-to-be revealed cutting edge experiences that will be achieved by GT Sport. Thank you for all your continued support.

- Kazunori Yamauchi, President of Polyphony Digital Inc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

To vypadá vážně na sci-fi termín vydání. Když si dáte vyhledat - nákupy, tak jsou tam termíny konec ledna, březen a dokonce 31.12.2017. Taky by mě zajímalo,proč K.Yamauchi stále přehlíží Škodu, která má ve světě určitě jméno (sponzor MS v hokeji,cyklistiky atd.)!:ohmy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to raději nebudu komentovat abych nebyl sprostý.... absolutně nechápu přístup ps4 a pokračování gt serie......  Musím se uspokojit s project cars, protože jen asseto corsa se trochu dá, jinak driver club je arcádová hra a ani nevím proč jsem jí kupoval. Asi kvůli tomu že byla na storu v akci za 280kč :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Krabbio napsal:

Já to raději nebudu komentovat abych nebyl sprostý.... absolutně nechápu přístup ps4 a pokračování gt serie......  Musím se uspokojit s project cars, protože jen asseto corsa se trochu dá, jinak driver club je arcádová hra a ani nevím proč jsem jí kupoval. Asi kvůli tomu že byla na storu v akci za 280kč :-D

 

No hele jako Project cars je fajn, ale spíše na volantu. Driveclub mi příjde jako výborný krok pro někoho komu se nechce kupovat T150 za 5k aby z toho něco málo měl, nebo někdo kdo prostě hraje sem tam. Jo prostě v tomhle má Xbox navrch. Přístup Sony a tvůrců GT absolutně nechápu a neuznávám, protože si pak kluci nemáte ani co na tom PSku zahrát co se závodů týče a to je docela škoda :). Hodí na internet fotku auta, co vypadá jako bych ho vyfotil před domem a to je všechno. GT jsem měl vždycky rád, ale s tímhle ať jdou teda do hnoje :).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako musím hrát simulátory pouze na volantu? Chceš říct že serie gran turisma se musí jezdit jen na volantu, jinak se to blbě ovládá? Bohužel volant nemám, neříkám že je t ošpatná věc ale nechybí mi. Měl jsem na X360 na forzu4 volant i se servama ale zabíral moc místa tak jsem ho prodal a nechyběl mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš mít volant...já hraju GT od začátku pouze na gamepadu a volant mi fakt nechybí, je tam i dávkování plynu na tlačítkách, takže fakticky bez problémů. Volant je dobrej pro blázny, co musí drtit ligu přes net, tam už je volant nutnost a dost ti pomůže..jinak jak řikám, na single player a občasný mulťák s kámoši game pad je bohatě dostačující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
V 18. 1. 2017 at 16:58, Wuadeq napsal:

Yamauchi si prostě zahrál AC a zjistil, že jejich hra je trapárna pro děti, a základ stojí za ho*no ;-)

Jestli máš na mysli Asseto Corsa,tak větší humáč jsem nehrál.Všechny auta se chovaj,jako by měli sjetý slicky,prostě ovladatelnost šílená (hráno s volantem+pedály).Jak už někdo napsal "Chovat se takto mé auto,letí ze skály".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX locked this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu