Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 4 Horda


Cassper

Recommended Posts

A cos čekal? Litry ejakulátu? Tu nejsi na konzolshitu, který vedou zabedněné zelené mozky. Navíc par temat pod tímto je tema přímo na gow4, takže bys měl větší naději na smysluplné reakce v tom tematu než zakládat tema další, skoro duplicitní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Mandaz napsal:

A cos čekal? Litry ejakulátu? Tu nejsi na konzolshitu, který vedou zabedněné zelené mozky. Navíc par temat pod tímto je tema přímo na gow4, takže bys měl větší naději na smysluplné reakce v tom tematu než zakládat tema další, skoro duplicitní

Tohle je teda kvalitní začátek příspěvku :)

 

před 3 hodinami, kruta napsal:

Bohužel se ze zdejšího fóra stává only PS fórum, kde figuruje spousta zabedněnců a "PSfanbojů" jako na konzolista .. jediné, co mě napadá je zeptat se na Xboxwebu, tam bude komunita určitě lepší.

Bohužel, Xboxweb mi přijde dost "mrtvý".

 

před 2 hodinami, CiD napsal:

A já to navíc plánuju hrát na PC :P

To je vlastně taky možnost. Pokud PC verze Hordy půjde 60fps (Xbox verze prý jen 30fps :( ), tak je PC jasná volba díky Play Anywhere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Cassper napsal:

Tohle je teda kvalitní začátek příspěvku :)

 

 

Nejen kvalitní začátek, ale kvalitní příspěvek od kvalitního usera :D

 

Ale vážněji, zkus hodit ten svůj dotaz/scháňku spoluhráčů i do toho hlavního topiku se hrou gow, možná tam budeš mít víc odpovědí. Ale celkově mi přijde, že po přechodu na nový engine fora se tu (myslím celé forum) míň přispívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 9. 2016 at 7:27, Cassper napsal:

Existuje nějaká CZ skupina hráčů GoW hordy ?

Jasně, asi jako obvykle půjde hrát s random spoluhráči. Ale pokud by byla nějaká CZ skupina, tak by to bylo asi lepší, i kvůli komunikaci.

 

 

Najdi si na fejsbůku stránku Xbox One CZ-SK hráči. Tam je dost lidí co to bude kupovat a pokecej tam. Tady ti hulibrci vědí hovno co je nejlepší hra na konzole. :D:D perry je ztrouchnivělá poloplejka co hraje jen mezi ulicí a ordinací cca 18min. a Mandaze neber vážně, ten má místo mozku kus skvašené švestky (kořalku má výbornou) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Mandaz napsal:

Nejen kvalitní začátek, ale kvalitní příspěvek od kvalitního usera :D

 

Ale vážněji, zkus hodit ten svůj dotaz/scháňku spoluhráčů i do toho hlavního topiku se hrou gow, možná tam budeš mít víc odpovědí. Ale celkově mi přijde, že po přechodu na nový engine fora se tu (myslím celé forum) míň přispívá.

No je pravda, že mi přijde, že v dobách X360 a PS3 to bylo živější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
V 12. 9. 2016 at 10:26, UnholyU napsal:

Ja to rozhodne hrat budu a jeste mam jednoho fandu co taky neboj 

 

V 6. 9. 2016 at 11:20, CiD napsal:

A já to navíc plánuju hrát na PC :P

 

V 16. 9. 2016 at 13:58, Guntroman napsal:

Taky to planuju koupit. ;)

Tak co, hrajete ? ... Kdyžtak si mě přidejte, GT "Cassper17"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu