Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Dle spekulantů čekám na PS 4.5, Xbox 720 atd. a mám takové obavy, že se toho nedočkám ...

Jinak za týden chtějí prodávát PS4 Slim, ale zatím nikdo neví nákupní cenu této konzole, natož v jakém balení nebo kdy budou na skladě tady v ČR, klasický bordel u Sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Smartmax napsal:

20 mil. PRO konzolí? No nevím nevím....to by musel být nějaký must have titul, který ji prodá. Horizon? Nikdo neví, jak bude vypadat na stávající PS4. Pořád je otázka, zda ty rozdíly nebudou jen minimální. PR a hype train jsou mocné zbraně. Ale někdy dokáží srazit vaz.

Myslel jsem spíš všech verzí, i když PRO se bude asi prodávat víc. Spousta lidí podle mě čekala na oznámení nových konzolí a nákup odkládala a teď už není na co čekat. No a zapomínáš na VR, to myslím prodeje PRO taky hodně podpoří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VR set playstation vyjde měsíc před ps4 pro. Tudíž je otázkou, zda je PRO k tomu nutná a co nabídne. Opět se neví, tak jako se neví, co nabídne významně lepšího oproti klasické ps4.

před 15 minutami, kruta napsal:

Dle spekulantů čekám na PS 4.5, Xbox 720 atd. a mám takové obavy, že se toho nedočkám ...

 

Tuto formulaci jsem nepochopil, čeho se vlastně jako nedočkáš....jestli ti jde o název, tak toho se fakt nedočkáš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Smartmax napsal:

VR set playstation vyjde měsíc před ps4 pro. Tudíž je otázkou, zda je PRO k tomu nutná a co nabídne. Opět se neví, tak jako se neví, co nabídne významně lepšího oproti klasické ps4.

Tak PRO k VR potřeba nebude, ale věřím, že zrovna nadšenci, co půjdou do VR, si pořídí i novou konzoli. To asi nebude sorta lidí, kteří budou řešit poměr cena/výkon a rozmýšlet nad ekonomickou (ne)výhodností upgradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imho je to experiment a uvidí se, jak na to zákazníci budou reagovat. Vyjma exkluzivit to nahrává PC scéně. Dost lidí si řekne, to už si můžu rovnou koupit PC a upgradovat.

Co se týče VR. VR set od playstation bohužel zdaleka nedostahuje kvalit konkurence, ale je levný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá diskuze na téma nové konzole je o pár topicu níže.

Nicméně tenhle upgrade mi přijde pořád zbytečný (možná pro někoho kdo má 4k TV a prasule na víc)

Oficiální název je ps4 pro, žádné neo to byl pouze pracovní název stejně jako 4.5, je třeba zvážit jestli se vyplatí prodávat současnou konzoli doplácet na novou, když za rok/ dva oznámí zase něco nového, kde bude už nabusenejsi HW.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staré PS4 musí jít dolů s cenou...dyť i slim je naceněná na 7990,-. A to už je na pováženou, když ps4 pro je jen o 3k dražší a má 1TB disk. Třeba toto https://www.czc.cz/playstation-4-1tb-cerna-uncharted-4-a-thief-s-end/187564/produkt  už je naprostý nesmysl v tuto chvíli.

před 4 minutami, Buladog napsal:

Dobrá diskuze na téma nové konzole je o pár topicu níže.

Nicméně tenhle upgrade mi přijde pořád zbytečný (možná pro někoho kdo má 4k TV a prasule na víc)

Oficiální název je ps4 pro, žádné neo to byl pouze pracovní název stejně jako 4.5, je třeba zvážit jestli se vyplatí prodávat současnou konzoli doplácet na novou, když za rok/ dva oznámí zase něco nového, kde bude už nabusenejsi HW.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
 

 FULL HD tahle konzole bude zvládat i za pár let, jen ne třeba na 60 fps, ale zase na 30. Takže ps5 já nečekám dřív, než za 4 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi neblbněte....SONY není pitomá, aby furt dávala na trh něco nového, co by se jí ani nezaplatilo.

 

Co je u PS4 pro na pováženou je, že tam sony nechala i to slaboučké CPU. Vedle toho je její grafická část jak titán. Tohle nechápu....Hry, které budou CPU heavy, na tom poběží blbě si myslím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Kinimod84 napsal:

jako pitomá... pokud skorpio nezklame tak na to budou muset reagovat, takže asi tak :D

reagovat může jedině tím, že ps4 pro ještě trošku pohoní na frekvencích cpu a gpu, ale nic jiného....Si myslíš, že vysype novou konzoli jen tak z rukávu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predevsim  by to skodilo dost image znacky vydavat rok co rok novy produkt...je treba se na to divat i takhle...je x desitek milionu uzivatelu ps4...ted je slim model, ktery dle meho postrada smysl a v listopadu bude PRO model...kdo bude chtit ps4 koupi bud PRO nebo slim/klasik s tim ze klasik vymizi...

A ted by do toho meli reagovat za rok zase s novym produktem? Takhle to delal SEGA a jak to dopadlo...

Jinak k tomu CPU, taky me sejri ze je tam ten slaboucky jaguar...ten bude gpu brzdit hodne...uz xbox one Slim to ukazal a to ma grafiku jen lehce pretocenou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, perry napsal:

zmerdmax a jak muzes vedet ze uz ted neco nechystaj?ty jsi fakt rozumbrada :D libi se mi jak vsechno oznamujes jak kdybys sam byl prezidentem sony nebo aspon jeho milenka :D

perrýsku, nekomentuj mne, nebo ti naskáčou pupínky...:biggrin: nechápu, když nemáš čím přispět k diskuzi, že sem vůbec píšeš a ještě v roli moda. Pokud znáš ovládání fóra, tak je tam tlačítko pro ignoraci, udělej mi službu a zapni si ji u mne. Díky.

Jinak. Jasně, rok co rok budou na trh vrhat nové konzole....PS5 určitě chystají, to se neudělá za rok či za dva....a já ani nenapsal, že nechystají....ale vsadím se s tebou klidně o mega, že příští ani další rok nic takového nevyjde....Scorpio bude silné, to asi ano....konzoli ale jenom HW nedělá.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Hráč123 napsal:

Predevsim  by to skodilo dost image znacky vydavat rok co rok novy produkt...je treba se na to divat i takhle...je x desitek milionu uzivatelu ps4...ted je slim model, ktery dle meho postrada smysl a v listopadu bude PRO model...kdo bude chtit ps4 koupi bud PRO nebo slim/klasik s tim ze klasik vymizi...

A ted by do toho meli reagovat za rok zase s novym produktem? Takhle to delal SEGA a jak to dopadlo...

Jinak k tomu CPU, taky me sejri ze je tam ten slaboucky jaguar...ten bude gpu brzdit hodne...uz xbox one Slim to ukazal a to ma grafiku jen lehce pretocenou...

Nevím, jestli by bylo tak snadné změnit CPU. Jsem zvědavej, co tam švihne MS....někde zmiňovali ZEN, ale to mi nepřijde příliš realný. Jiná možnost asi ani nebyla. Všechno ostatní je moc žravé. I ps4 pro má spotřebu up to 310w. Imho to nebude snadné uchladit.

 

Současná ps4 má max 165W....to je docela masakr. Slimka kolem 120 údajně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu