Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Nechapem preco sa Sony silou mocou snazi presadzovat ps4ku/Pro do 4K hrania... 4K na konzolach mala byt az pri dalsej generacii konzoli... ps4/Pro je proste stara konzola s hardwarerom z roku 2013... stary processor stara ramka gpu... tato konzola mala ostat pouze a jedine na FullHD a na 4K sa mali vysrat uplne... pri vyvoji PS4 Pro sa mali zamerat na fullhd ale s maximalnymi detailami texturami a vsetkymi ficurkami na stabilnych 60FPS

 

85percent ludi aj tak nema 4k obrazovku a z tych 15 percent ludi co ma 4k tak 10 percent z nich ma 4K do 35 az 40 tisic kde ani nieje 100HZ panel pripadne HDR ktore to len prehra ale obraz je bez zmeny... a kupovat si novu telku 4k (naozaj 4k) nie len rozlisenie ale aj panel zobrazenie atd ide od 60 000 vyzsie cize dalsia investicia do kvalitnej 4k TV na ktorej budem hrat na ps4PRO 30FPSkove hry s rovnakymi detailami ako na full hd... trochu nelogicky krok zo strany sony.

 

nechapem preco sa nezamerali na ukor rozlisenia na lepsie detaily v hrach pri FullHD? ps4Pro a jeho reklama na 4K... ani na PC neexistuje jednocipova karta ktora by dokazala rozbehat stabilne na 60FPS hry a Nvidia GTX 1080 sa tomu LEN priblizuje... a v sony chcu so 4Tflops hrat na 4k? trochu fail...

 

ps4pro je dobry krok ale skoda ze jej skutocny potencial nevyuziju ale budu len experimentovat s 4k zobrazenim... 

 

ja si myslim ze PS4 Pro je takova Beta PS5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vicemene s tebou souhlasim, ze 4k je momentalne na konzolich kravina, ale z toho, ze tam narvali 4.2Tflops plyne dobra vec a to je, ze konecne bude u PS5 o proti PS4 velky skok ve vykonu, coz je potreba jako sul. Pristi rok vyjde scorpio, ktery bude mit  6Tflops, takze PS5 urcite bude mit nad 6. Tak uz se snad dockame full hd v 60fps v krasne grafice :) pripadne nativni 4k/30fps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nadzi: že je v ps4 pro staré GPU je pitomost, si zkus o tom něco přečíst, než napíšeš tohle....GPU je tam to nejnovější, co AMD dokázalo navrhnout....že tam bude něco z polaris řady, bylo jasné od úniků informací.....ale navíc jsou tam určité prvky architektury, která na trh teprve přijde... viz toto http://diit.cz/clanek/sony-playstation-4-pro-gpu

Co je tam opravdu pomalé, je CPU....ale to CPU nefunguje tak, jak na klasických PC, takže zřejmě stačí....RAM přibylo ale je to pochopitelně jen berlička a vůči scorpiu to bude málo. Ten má mít tuším 12GB RAM.

Problém ps4 pro není její hw, kdyby existovala sama o sobě, nepochybuju, že by hry lítaly 60 fps bez problému, ale je tu stará ps4 a zatím to na mne působí, že se vývojáři do nějaké masivní podpory nehrnou. Uvidíme potom srovnávací testy na yt apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tofi napsal:

Je tu teda nekdo kdo tu Ps4Pro verzi kupuje, puvodne jsem to chtel koupit hned jak to vyjde, ale ted asi pockam na recenze a odezvu od zakazniku, jestli je tam vyznamnu posun v plynulosti grafiky u soucasnych her ve FHD...

Taky mám před objednáno :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tom co tady čtu mi přijde jako kdyby hry neběžely dobře už na standartní klasické PS4... Myslel jsem, že většina her má stejně 30fps lock a klasická PS4 to na těch 30 vždycky dotáhne ne? Nebo máte na mysli hry bez fps locku že to na nové PS4 Pro poběží stabilně plácnu na 60fps a na staré PS4 třeba na 40fps? Opravte mě prosím pokud se pletu.

PS: Píšu z pozice budoucího majitele některé z PS4 / PS4 Pro (zatím nejsem rozhodnutý ale přikláním se k PS4)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Naprosta vetsina her bezi v poradku, ale dokazu si predstavit treba takove gta 5 s lepsim antialiasingem nebo vyssim stupnem vykreslovaci vzdalenosti. Strucne receno - vzdycky je co zlepsovat, takze s ps4 chybu rozhodne neudelas a vykonejsi pro bude jen takovym plusem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si skutečně myslel :( docela pociťuji zklamání z tohoto tvrzení :( Mám Xbox 360 a tam jsem asi po měsíci zjistil že na hry které na něj vyšly prostě nestačí. Pak jsem byl poučen že na novější hry prostě ta konzole stačit nebude že to je normální věc a že co bych chtěl když je ta konzole stará a hra je náročná apod...Já jsem myslel že pokud hra na konzoli vyjde tak je maximálně optimalizovaná bez framedropů ale ted koukám že ani u PS4 tomu tak není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle nějak... ps2 jsem měl, vše ok, ps3 jsem měl, vše ok, x360 jsem měl, vše ok, teď mam vic jak dva roky ps4 a neměl jsem NIKDY problem s trháním hry nebo čímkoliv na jakékoliv z těch konzolí, upřímně, fakt netuším, co vy s těma krabicema děláte, ale každej KOMPOFIL brečí jak malá děvka, jak to všechno běží trhaně atp... nestalo se mi nikdy, že bych z toho měl gifovanou. přeháníte, pokud jak řeká martěn chcete 1531610 snímků, kup si pc za 150k a derž hobo.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl... rok před witcherem 3 jsem koupil pc za 45k... vyšel witcher a už jsem to na nejvyšší nerozjel :D já se smál, proč jsembyl bubej a všechno to dělal... mám oči a vidím, že v 99% to nic neseká a když se něco stane, tak se asi koukám jinam
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jen ukazka tech hure optimalizovanych. U 90% her jsou propady, nerikam, ze nejak masivne viditelne, ale jsou. Napr. u Project Cars tech jejich napsanych 60fps, neni pravda, jede to mezi 30 a 50. Nerikam, ze to lidi poznaji nebo to nejak rusi hratelnost, ale 60 to neni. To, ze vy ty propady nevnimate nebo to nepoznate za to ja nemuzu. Ja rikam  co vidim ja a jakou mam zkusenost. Obrazek at uz si udela kazdy sam.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu