Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia III


zac.je.toho.loket

Recommended Posts

Můžeš si koupit Deluxe edici, která obsahuje Mafia 3 + Season Pass formou kódu. Hra, která bude obsahovat všechny vydané DLC bude k dostání dle mě tak za rok, jako u všech her, po 9-12 měsících vychází GOTY edice (vyjma Zaklínače, tam to bylo způsobené DLC balíčkama s kartami).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kruta napsal:

Můžeš si koupit Deluxe edici, která obsahuje Mafia 3 + Season Pass formou kódu. Hra, která bude obsahovat všechny vydané DLC bude k dostání dle mě tak za rok, jako u všech her, po 9-12 měsících vychází GOTY edice (vyjma Zaklínače, tam to bylo způsobené DLC balíčkama s kartami).

Takže když někdo nabízí hru s dlc ted tak je to bud kec nebo mysli jako dlc ten rodinnej balicek.Nejak se v tech DLCeckach neorientuju..Momentalne zadny DLC s misema neni ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak Mafii jsem dost možná jako jeden z mála dohrál až do zdárného konce a zbylo mi k dohrání už jen pár vedlejších úkolů, které již ale hrát nebudu.

Přináším takovou krátkou recenzi jak hru vidím já a jak jsem tedy k ní samotné přistupoval od začátku.

Ke hře samotné jsem se dostal až někdy ke konci přecházejícího týdne a s velkou opatrností jsem hru začal hrát. Dle zdejších herních "guru" se jedná o odpad a propadák roku, dle mě to tak úplně není, hra má určitě co nabídnout. V první řadě bych podotknul pro mě zajímavý příběh založený na pomstě, který funguje výborně a jediný nedostatek (o to podstatnější) je náplň úkolů. S trochou nadsázky se dá říci, že vás už nic nepřekvapí, úkoly se stále opakují - najdi, vyslechni, ukradni, zabij. Po tom vše se ještě znovu vracíte na již jednou "vystřílené" místo zabít nadřízeného. Příběh jako takový je parádně vyprávěn a to je hlavní důvod, který mě asi u hry udržel. K soundtracku se asi nemá smysl vyjadřovat, za mě LUXUS, ty staré pecky z rádii jsou bomba (hlavně Long Tall Sally) :D .. co mě ze začátku hry opravdu zarazilo byla technická stránka hry. První 2-3 hodiny jsem si připadal jako kdybych hrál hru z roku 2009, možná REMASTER GTA 4 (to by byla pecka, hned bych bral). S postupným hraním a přibývajícími hodinami se grafika zlepšovala, nechápu to, ale zhruba od poloviny hry vypadá hra velice hezky, hlavně v noci. Co musím také pochválit je nasvícení, které kdyby netrpělo chybami grafiky nemá chybu a vypadá jedním slovem perfektně. V druhé polovině hry jsem si na její vizuální stránku už zvykl a musím říci, že věrně imituje prostředí v předešlých dílech, budovy jsou takové chladné, ale hezky propracované. Na hru se dá koukat i z poměrně malé vzdálenosti a nějakých textur v nízkém rozlišení jsem si nevšimnul (hráno z 1 metru na 109 cm LED TV s brýlemi, takže "přírodní" anti-aliasing 16x byl vypnutý :D). Velké mínus tedy patří poměrně velkému množství bugů (vypadávající stíny aut, nelze projet autem keř, na některých místech nelze jít volně nahoru, pokud je prostředí jen trošku "do kopce" (zajímavé, fakt :D ) a grafické podobě interiérů, které nevypadají hezky, asi jako z Mafie 2. Níže pod bodovým hodnocením jsem si dovolil pár screenshotů, které vypadají hezky a také pár bugů, hlavně tedy ty komické.

Bodové hodnocení:

+ příběh

+ pro někoho délka hry (minimálně 20 hodin na snadná a 25 na normální)

+ soundtrack

+ vizuální stránka (nasvícení, noc, déšť)

+ propracované město

+ hezky zpracované cutscény

- vizuální stránka (interiéry - všechny, silnice)

- neustále opakování úkolů

- velké množství bugů, které ale nijak nevadí ve hraní hry

Celkové hodnocení za mě 7/10.

Pár screenshotů přímo ze hry:

Mafia III_20161102164704.jpgMafia III_20161102164713.jpgMafia III_20161103140201.jpgMafia III_20161103152859.jpgMafia III_20161104091336.jpg

A jak jsem slíbil pár komických bugů .. našel jsem třeba i Nimbus 2000

Mafia III_20161103135657.jpgMafia III_20161103153450.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju mafii uz nejakou chvili a ze bych musel nadavat jak se mi neliby nebo ze se hraje blbe,ani nahodou- neni to takova mrda jako GTA a proto je nesrovnavam. je to uplne jina hra a ten styl a pojeti je vcelku originalni . myslim ze kdo zahraje a zkusi pribeh nebude zklamany- jako zacatecni vloupacka a pak ten ZLOM hned ze zacatku me tak dostal ze jsem byl proste nucenej pokracovat v pribehu a zatim toho NELITUJI. za me 4/5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem nehrál, ale přečetl si toho celkem hodně - Tuhle hru srovnává hodně lidí s předchůdci Mafia 3 (Mafia 1 a Mafia 2) ...Mafia 1 je za mě totální špička, mezi těmito třemi díly - ta propracovanost...vyhrály si s detaily...

Pro ukázku pár videí

 

Hru jsem měl předobjednanou hooooodně dopředu, ale s postupem času, jak se blížilo vydání a vyplouvali na povrch nová a nová videa a fakta o Mafii  3, tak jsem to den před  vydáním zrušil .... teď nevím esi litovat nebo ne, většina mých známých i hráčů co tak čtu říká, že je to opravdu za tu cenu zbytečné kupovat a radji počkat jak padne cena a pak zkusit - druhá si to zase chválí - těžko říci ...za mě po shlédnutí právě tohoto srovnání viz. video  o něco výše - jsem čekal asi od M3 trochu více a ne tohle  ....

Krutovi díky za jeho názor a recenzi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu