Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HDR


mizo

Recommended Posts

Já se teda taky rozepíšu + přihodím své trochu do mlýna k HiFi přístupu.

Na HiFi zařízení je třeba uzpůsobit domácnost a je potřeba aby tomu člověk podřídil život. Tady to beru jako fóra pro masy, a proto by měly rady směřovat na toto publikum. Takže tvrzení, že HDR není stoprocentní je možná pravdivé, ale pro mainstream zcestné. To samé platilo pro různé doby a různé technologie a znamenalo by to, že si 95% populace televizi nekoupí, protože to je šmejd:)

Kritika televizí za 30k a výš patří do rtings a podobných HiFi fór a fajnšmekři si je tam najdou. Dostat se do deprese (neoprávněné) tím, že zjistím, že jsem si za 50k koupil šmejd a život začíná na 90k není pro mainstream.

 

Jinak k ménu pořizovací mentálnímu cvičení. Nahrazoval jsem Bravii KDL-w4500. Umístěno mám v objeváku s blbě umístěnýma oknama, lampama, sezením, prostě vším blbě z pohledu kvalitního obrazu. I jako fanoušek Sony jsem škrtl Android hned na začátku. Když budu chtít Android, koupím si krabici vedle. Samsung ve střední třídě (KS8x) byl moc vysoko, takže se žádná velká vybíračka nekonala, protože 4k HDR střední třída kolem 30k byla jen LG, konkrétně UH7707. PS4 pro s ní jede až od úterý, takže zkušenosti s HDR 4K zatím žádné. Na koukání to stačí, podsvícení hodně rušivé s bílými titulky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 V TV  jsem v kategorii jsem jen obyčejný spotřebitel a HDR na levné je pro mne zcela dostačující a dva roky do obchodu nevlezu. Pohybuji se spíš v audiu a ta zase ujíždím nepřirozeně. Nejlevnější špunty mám za 3200 a sluchátka over ear za 26k. Bedny pouze stereo a navždy stereo:biggrin: za 60k a to vše je jen vstup do střední třídy. Mainstream a mánie udělá rozdíl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu