Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s PlayStation Store


JasonDinAlt

Otázka

Ahoj, již od minulého víkendu mi nejde dostat se s mou PS4 do PlayStation Store. Vše ostatní funguje jak má, jsem v sítí PlayStation Network, otevřu si bez problémů vše včetně PlayStation Plus atd., ale když si chci něco stáhnout, tak jen koukám na nekoneční louding do Store a nic se neděje a žádné hlášky o nějaký error. Jsem online, multy-play mi jde perfektně, zkouším dostat se do Store nejen z hlavního menu, ale i třeba z nějakých her anebo z Plus, ale výsledek je stejný - nic. Chtěl jsem si stáhnout nové měsíční free hry za listopad a nemohu. Mám pocit, že se to děje od posledního updatu systému a krom toho před týdnem jsem měnil doma síťové heslo. Neví někdo jak bych problém obešel? Moc děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Hry v rámci PS+ si můžeš stáhnout i přes PC po přihlášení se ke tvému PSN účtu.

K tomu problému - máš PS4 připojenou do domácí sítě bezdrátově a pokud ano, udělal jsi změnu i v konzoli a dal otestovat připojení k PSN?

Heslo ke tvému PSN účtu jsi neměnil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, PS4 je zapojená do domácí sítě opravdu bezdrátově (ke všemu přes Wi-Fi extender), změna nového síťového hesla proběhla (dalo to zabrat). Jinak bych snad ani nemohl byt v sítě natož v PlayStation Network, nebo ano?! Pouštěl jsem si test připojení a vše je OK

jo a heslo do PSN jsem neměnil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dík, za radu ohledně vstup do Store přes PC, udělal jsem to ale trochu jinak, v mobilu mám dobře zapomenutou a dlouho nepoužitou aplikaci PS Remote s ni to jde zadat do douwnload vše co chci a pak to stáhnout ze Store. Pote se mi najednou Store otevřel hned i z konsoly. Nechápu proč se to dělo, ale důležité je, že to funguje.

 

Ještě jednou děkuji:-)

 

 

Rebild Database? jak se toto děla, kdyby se někdy toto opakovalo. Jsem přece trochu starší ročník (1970) a některé věci mi nic neříkají.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu