Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nelze zaplatit kartou na PS store


goblinN82

Otázka

Zdravím, právě jsem se pokoušel zakoupit Witcher 3 na PS store kartou a po ověření 3D Sercure Code se mi objevila hláška (viz obrázek). Nevíte co by to mohlo znamenat? Položka nelze zakoupit. 

PS: Na kartě je dostatek finančních prostředků a z pohledu banky je prý problém u obchodníka

 

unknown server error.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Z webu:

Použij tato čísla:

538 890 078

Provozní doba: Pondělí až pátek: 09:00 - 17:00

Před zavoláním se ujisti, že máš přístup ke svému systému PlayStation a že sis poznamenal sériové číslo. Pomůže nám to zodpovědět tvoje dotazy co nejrychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já už kupuji jen přes konzoli...jeden další hráč to na FB řešil taky, naprosto stejný problém co jsem měl já a taky volal na podporu a psal jim i mejla...Výsledek byl že na podpoře mu řekli že má vymazat cache z prohlížeče a jinak že neví co s tím, jedině že má počkat...A pak je napadl stejně jako v mém případě spásný nápad -> "Kupte si předplacenou kartu v kamenném obchodě" asi se budu opakovat ale přijde mi to jako: Nestartuje mi auto... "No a zkusil jste zavřít dveře?". PS podpora v Čechách je na 2 věci. A pokud se chcete dostat na zahraniční podporu, kde jak jsem se mylně domníval by mohli pomoct, tak jediné co udělají, tak vás odkážou na podporu ve vaší zemi. Takže začarovaný kruh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu