Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kopírovanie hry priamo na hdd


Recommended Posts

Zdravím, som tu nový, ospravedlňujem sa ak je to na zlom mieste. Mám tu jeden xbox kde mám na disku niekolko hier, stiahol som si nejaké nové hry a chcel som ich dať priamo na interný disk, lenže keď som ho zapojil do pc(sata) tak mi disk nenašlo. Tak som si dal externý disk, naň vyextrahoval iso súbory cez xbox image browser a funguje to, ale rád by som to mal presunuté všetko na jednom disku. Mám tam freestyle dash (v nastaveniach som musel nastaviť aby mi to "čítalo" hry aj z toho externého disku).

 

Moja otázka teda je, ako mám zapojiť interný disk xboxu do pc aby mi ho normálne zobrazilo a aby som tam mohol presunúť hry? Pozeral som na nete že existuje viac možností, je nejaký kábel, potom sa to dá spraviť cez sieť (čo mi príde ako najzložitejšia možnosť) a ešte tam bola ďalšia možnosť, už si nepamätám čo :D

V tomto topicu sa spomína že pri originál xbox diskoch treba použiť adaptér (kábel) - takže keď to pripojím normálne cez sata kábel tak to nepôjde? ďalej je tam nejaký program Horizon...

 

Ďakujem vopred za rady, majte so mnou trpezlivosť :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tvůj dotaz jsem přesunul do správné sekce, protože podle popisu má tvoje konzole zjevně úpravu RGH.

Dále, Xbox má svůj interní souborový systém (FatX) a ten není s PC systémem kompatibilní. Tzn. nelze jen tak tento HDD vzít, připojit jej k PC a chtít z něj číst / zapisovat. Nejjednodušší pro tebe by bylo, kdybys hry přesunul pomocí ext. USB HDD. Na něj jak píšeš hry dostat umíš, tak potom jednoduše HDD připoj ke konzoli a přesuň na interní. Další snadnou (ale pomalejší na přenos dat) metodou je přes domácí síť. Při spuštěném F3 manageru na konzoli je aktivní FTP server, takže se lze ke konzoli připojit z PC jakýmkoliv FTP klientem a data posílat po síti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem pekne za odpoveď, vyriešil som to nakoniec programom fatxplorer pomocou ktorého je možné disk pripojený k pc normálne čítať/zapisovať (je potrebné nainštalovať správny driver, to ponúkne samotný program po spustení)...

Na disk som sa teda dostal, potom bola pre mňa záhada prečo sú hry na internom v "inom formáte" oproti tomu čo som presunul na externý - na externý som to presunul cez xbox image browser, avšak na internom to bolo robené cez niečo iné, tak som pogooglil a dostal sa k programu iso2god :D

Takže všetko hotovo, funguje, len musím ešte nájsť alternatívu za program fatxplorer keďže je to trial len na 7 dní, buď ho kúpim, alebo použijem nejaký iný soft alebo použijem možnosti ktoré si mi napísal :)

 

Ďakujem, vyriešené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu