Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rgh konzola preblikava ako pri stlaceni strednej gulky


Recommended Posts

Ahoj mozete mi poradit?mam rgh stretol si sa uz s takym problemom,konzola mi funguje ale z nicoho nic mi zacalo samo vydavat ten zvuk ako ked kliknes na tu strednu svietiacu gulku na konzole alebo ked otvaras dvd romku.niekedy 2-3min nic potom zacne preblikavat ta zelena gulka aj s tym zvukom. Nevypina konzolu ale pri hre ked mi to preblikne tak mi to resetne auroru do menu kde su hry.neviete co s tym moze byt.dik za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvd mechaniku mam uz od zaciatku co mam konzolu odpojenu.ked som mal zapojeny ten faceplate tak mi to viac blbo.mam to odpojene ale tak sem tam to pipne,ale tak pri hre mi to vzdy hodi do menu aurori

Odpojil som aj mechaniku,aj predny kryt a stale to iste robi:(bez mechaniky to stale pipa.s mechanikov to stale otvara a zatvara.predny kryt ci je ci neni stale to iste:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu