Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

RevengeRat


Grymaz

Otázka

Zdravím, natočil jsem si na mobil videa,ale byly špatně otočené,proto jsem hledal na netu program,který mi tato videa otočí dobře. Stáhl jsem do PC nějaké programy,ale nějaký program mi udělal "binec" v PC. Na disku C se mi sama vytvořila složka RevengeRat a do ní se samo vše z disku C zálohovalo a něco málo zůstalo mimo tuto složku. Na disku D se mi všechny složky změnili na vzhledově jiné složky a tyto složky jsou jen pár kb a při tom ve složkách je obsah několik MB a z disku D se mi ztratili i některé dokumenty např.uložené z wordu.Teď jsem zapojil k PC externí HDD a opět se mi nezobrazily všechny složky,např.měl jsem tam složku s hrama,tato složka se mi nezobrazuje,ale když dám na tomto HDD vyhledat HRY tak mi to ukáže,že hry tam jsou na disku ve složce RevengeRat. Ale když tento externí HDD rozkliknu tak ani složka Revenge Rat se mi na něm nezobrazí. Vůbec nechápu, co to má znamenat a hlavně co ten RevengeRat vůbec je že mi dělá takový binec na všech discích,budu rád za každou pomoc a radu. Přemýšlím,že bych obnovil windows,ale bohužel nevím přesně co zmizlo z kterého disku tak bych nerad o to přišel po přeinstalování windows,jak kdyby na discích byly některé soubory,složky neviditelně ale při tom tam jsou,nechápu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Tohle vypadá na Ransomware, který ti ke tvé škodě kryptuje soubory na discích. Určitě už nepřipojuj k PC žádné další disky, pokud nechceš přijít o další data.

Doporučil bych PC proskenovat na přítomnost tohoto neřádu, nějaké povídání a nástroj najdeš zde - [ODKAZ]

Potom se zkus obrátit na nějaké fórum, specializované na virovou problematiku, jestli je cesta k obnovení tvých souborů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu