Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Thumbstick - reklamace


Karllan

Otázka

Zdravím, už delší dobu mě trápí vadný thumbstick na mém elite ovladači. Je na něm jakoby vůle ve vertikálním směru (hýbe se nahoru a dolů). Používat se dá však bez problémů. Dříve mi to samé dělalo na ovladači u 360, tehdy jsem to nijak neřešil, ale u tak drahého ovladače mě to celkem trápí. Moje otázka tedy zní, zda se dá tato závada reklamovat, pokud možno jestli má někdo podobnou zkušenost. Nerad bych byl zbytečně nějakou dobu bez ovladače. Popř. zdali je možné reklamovat controller přímo u MS. 
Předem díky :)

 

WP_20161228_09_04_36_Rich.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1

Zkus zavolat na podporu MS, jinak ovladač budeš určitě reklamovat přímo u nich ať jsi ho koupil kdekoliv. Na jejich stránkách se přihlásíš pod svým Live účtem a stačí zaregistrovat konzoli (pomocí sériového čísla), popř. ovladač a objednat reklamaci.

Možná bude opravdu rozumné tam prvně zavolat a zeptat se jich na reálné šance. 

Zde odkaz: 

https://support.microsoft.com/cs-cz/devices

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Určitě bych zkusil reklamaci jak píše @BioToXx_. Koukal jsem po netu na podobný problém a zdá se, že hodně uživatelů má podobný problém. Někteří uvádějí, že si to po domácku upravili, někteří měnili v rámci záruky. Když koukneš na YT a dáš hledat "Xbox One Elite Controller Thumb Stick Loose", najdeš podobné problémy ostatních a k tomu diskuze.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za rady. Netušil jsem, že je tento problém tak častý. Na podpoře mi sdělili, že to můžu bez problému reklamovat, tak uvidím :) Ještě jednou díky.

EDIT: Nicméně jak tak čtu, tak to lidem, kteří to reklamovali začalo dělat znova u nového ovladače... tak nevím, jestli si to radši neopravit sám :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu