Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NAT


DannyBrnx

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
před 5 minutami, drak3go napsal:

@Komas je možné si u svého poskytovatele internetu požádat o tzv. statickou IP adresu. Obvykle to stojí nějaký vcelku zanedbatelný poplatek.

ale přitom když jsem to přechvíli měl na x360 tak to šlo úplně na pohodu

V 4. 1. 2017 at 9:31, jirik napsal:

kouknu na to,děkuji moc:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 50 minutami, drak3go napsal:

U X360 vůbec nejsou rozlišovány jednotlivé typy NATu, nastavení není tak striktní jako u Xbox One, dále používá jiný rozsah portů pro Live služby a taky mnohem méně, než Xbox One.

Pomohl by jsi mi nějak prosím?:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Je to popsané v tom odkaze, co zde dával @jirik. Ve tvém routeru je potřeba zapnout funkci UPnP a pokud to nepomůže, pak manuálně přesměrovat definované porty. Je tam i odkaz na stránky portforwardingu, kde je ukázka nastavení u různých typů routerů (u každého je to trochu jinak).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 1 minutou, drak3go napsal:

Je to popsané v tom odkaze, co zde dával @jirik. Ve tvém routeru je potřeba zapnout funkci UPnP a pokud to nepomůže, pak manuálně přesměrovat definované porty. Je tam i odkaz na stránky portforwardingu, kde je ukázka nastavení u různých typů routerů (u každého je to trochu jinak).

Právě,že na tom odkazu jsem celou dobu. Jsem na "port range forwanding",jenom trochu to nechápu. Nevím,jestli to mám v jiným smyslu nebo podobně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

To už záleží na tvém konkrétním typu routeru, kdyžtak se podívej do manuálu k němu. Každý router má nastavení směrování portů trochu jinak, v jiném menu, možná jinak nazvané, ale v principu je to vždy totéž.

Jinak předpokládám, že máš veřejnou IP adresu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 6 minutami, drak3go napsal:

To už záleží na tvém konkrétním typu routeru, kdyžtak se podívej do manuálu k němu. Každý router má nastavení směrování portů trochu jinak, v jiném menu, možná jinak nazvané, ale v principu je to vždy totéž.

Jinak předpokládám, že máš veřejnou IP adresu.

Mám,to bych se jinak ani neptal :D

Nevím,jestli jsem udělal někde chybu,ale přesto mi to píše STRICT.. a porty nastavené mám 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

A máš je směrované na IP adresu, kterou dostal přidělenou Xbox?

Snažší by bylo, kdybys povolil funkci UPnP (pokud takovou router disponuje). Ta totiž směruje porty automaticky dle potřeby.

Jinak pokud seš si jistý, že máš směrování nastavené dobře, ověř si průchodnost paketů z internetu do tvé domácí sítě, např. odtud - [ODKAZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 5 minutami, drak3go napsal:

A máš je směrované na IP adresu, kterou dostal přidělenou Xbox?

Snažší by bylo, kdybys povolil funkci UPnP (pokud takovou router disponuje). Ta totiž směruje porty automaticky dle potřeby.

Jinak pokud seš si jistý, že máš směrování nastavené dobře, ověř si průchodnost paketů z internetu do tvé domácí sítě, např. odtud - [ODKAZ]

Bože,Dekuju strašně moc!:) Zapomněl jsem že tam musím dat adresu z xboxu.. děkuji ti moc:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 2 hodinami, drak3go napsal:

@Komas je možné si u svého poskytovatele internetu požádat o tzv. statickou IP adresu. Obvykle to stojí nějaký vcelku zanedbatelný poplatek.

bohužel mám o2, chtějí 100kč měsíčně, jako kdyby jsem jim už platil málo, šmejdi :( ale jestli to vyřeší všechny problémy tak do toho asi půjdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu