Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Servis PS4 ovladače Ostrava


ctwereczz

Otázka

Zdar všem. Potřebuju poradit, jestli je v Ostravě nějaký servis, kde by byli schopni opravit ovladač k PS4. Mám na levém analogu mrtvý úhel cca na 1 hodině - při pohybu ve zmíněné poloze pohyb postavy zamrzne a jde cca 2.5x pomaleji a vždy, když ve hře jdu a natočím páčku směrem k 1 hodině, se to sekne.. Pro multiplayer totálně nepoužitelné..

Budu vděčný za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
V 4. 1. 2017 at 9:42, Mandaz napsal:

účtenku samozřejmě nemám.. ale zašel jsem do playduo.cz a tam mi ovladač vymění za nový s doplatkem 500. akorát si na něho cca 14 dní počkám.. někam to posílají.. každopádně na nový ovladač za 500 si rád počkám :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Posílají to na reklamaci do autorizovaného servisu Sony, jelikož pro ně jako prodejce konzolí a příslušenství není nic snažšího než prohlásit, že je ten ovladač z nějaké nedávno prodané konzole. Takže jim v podstatě zapaltíš režijní poplatek za poštovné a za administraci no a něco jim zůstane za nehtama :)

Ale jak píšeš, pro spotřebitele je to vcelku přijatelný business, protože ty by sis jinak k novému ovladači za 500 Kč nepřišel :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu