Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dela jeste nekdo Chip na PS2???


Romix

Recommended Posts

Dela jeste nekdo Chip na PS2??? Pred par dny mi prisel domu PS2 s Free McBoot. To mi ale prijde opravdu desne komplikovany. Myslel jsem si, ze je to trosku jednodussi ten proces toho nahravani na HDD. Ve finale se mi treba podari hru rozjet ale videa a zvuk stejne sekaji, jak kdyby to jelo na nejakym emulatoru. Drive jsem mel PS2 s chipem Modbo a byl jsem spokojenej. Konzole uz je ale dlouhou dobu pryc, tak jsem poridil novou s vidinou, ze si zase po letech zaparim ty stary pecky... Free McBoot me ale zklamal, takze bych byl rad za nejaky kontakt na nekoho sikovneho, co by mi na to mrsknul chip a je klid. Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pres free mc boot nemusis hrat jen hry z hdd, to ze se hry takto sekaji z usb disku je zapricineny bohuzel tim, ze ps2 ma jen USB 1.1 

Stahni si iso nejake hry, opatchuj esr disk patcherem (najdes na google), vypal a hrej. Pokud nemas v menu free mc boot program ESR, tak si ho stahni, dej na flashku a prekopiruj na pametovku pomoci ulaunch elf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No radsi ne... Jak rikam, me ten FMCB moc nezaujal. Chip je proste lepsi variantou. Myslim, ze nejakou zaruku uz nelze ani dneska resit, takze jedine chip. Problem je, ze se toho dneska asi kazdej stiti, nebo se mu do toho z nejakeho jineho duvodu proste uz nechce.. Jsem docela prekvapenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Neni se cemu divit, je to pekna piplacka, znamy co to driv montoval, mi to jednou ukazoval kam se co paji...

Fat model 18 dratu na zakladni desku a slim model 20 dratu. Nektery spoje fakt nahusto vedle sebe, osobne bych si na to netrouf, no dneska asi uz jo, stoji to par korun, ale tenkrat jak ps2 staly 10-15 tisic, to je tusim ta doba co to montoval, tak to bylo o hubu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...
  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu