Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

E-shopy


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Nedoporučuju prodejher.cz! Jsou to zloději, mám od nich NDS s tím, že mělo být nové, ale jednalo se o repas... ani mi neposlali záručák a teď nezmůžu nic... nefunkční nabíječka + death pixely + zaoxidovaná přípojka na nabíječku! Inspekci na ně!

na aukru obchoduje pod jménem: cityst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boxed.cz před rokem jsem kupoval repasovaný pc za super(to je asi slabý slovo) cenu i s licenčním číslem ... ted jsem kupoval hdd no problém ... pak jsem objednával 2x CPU 2.6mhz intel pentium 4 za 219,- ... 5dní nic ... tak jsem jim napsal maila asi do 15minut telefonát z boxed že se hrozně omlouvaj že nám zapoměli zavolat že ty procesory nemohli najít a že jako omluvu pošlou ppl do druhýho dne 3.0ghz intel pentium 4 za stejnou cenu ... dneska do šlo jak slíbili vše perfektně zabalené(bezpěčně) :)

takže velice doporučuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Já nejvíc kupuju z www.gameexpres.cz

-maj super cen

-super komunikace

-hned odepíšou

NEDOPORUCUJU bscom.cz, měl jsem u nich objednavku na prodejnu,bylo tam do druheho dne,druhy den mi prisel mail, ze to prijde dalsi den , jdu na prodejnu a reknou me, ze to prijde zejtra, ze se omlouvaj,jdu tam zitra,omlouváme se my jsme zmenili dodavatele ,zitra to uz bude, jdu tam zitra, nemaj, musite cekat na potvrzovaci sms(to mi nikdo nerekl), tak cekam,cekam,cekam a prislo mi to za 7 pracovnich dnu...super obchod :-D, projel jsem dalších 100kč zbytečně...z*rdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
  • 3 months later...

Zdravíme veškeré příznivce herního světa,

je nám nesmírnou ctí a zároveň potěšením představit Vám náš nový e-shop zabývající se prodejem konzolí a her nazvaný www.konzoler.cz

Konceptem našeho e-shopu je jednoduchost, rychlost a především Vaše spokojenost. Pomozte nám prosím rozšířit se do podvědomí co největšího počtu kamarádů, známých, spoluhráčů, kolegů, náhodných kolemjdoucích, zkrátka všech, kteří mohou uhasit svoji žízeň po dobrém hráčském zážitku za více než příjemné cenové relace.

Jednoduše „Ráj pro nákup a prodej her – www.konzoler.cz

Těšíme se na Váš nákup

Tým konzoler.cz

www.konzoler.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu