Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox 360 rgh update pro kinect


BobinaSD

Recommended Posts

zdravim, mam xbox 360 s RGH flashem a freestyle dashboard 2.XXXXX problem je ze mi to nechce sezrat kinect. Rve to po me ze chce aktualizovat sw. Otazkou zni, jak to aktualizovat? Staci jen nejak dashboard nebo musim cely ten freestyle? Hledam jsem o tom nejake info, no vim ze fsd2 uz je asi dost pase tak jestli tam je lepsi dat auroru co ted vysla? Pripadne jak na to? Nasel jsem tech postupu dost ale v kazdem se pise neco jineho... jde mi hlavne o to aby mi sel kinect :-D jinak to funguje vsecko. Cetl jsem i temata tady ale nenasel jsem nic z ceho bych byl uplne chytry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Předně doporučuji přejít na Auroru (najdeš ji zde na fóru i s češtinou), protože Freestyle je už mrtvý projekt (kromě toho verze 2 je opravdu hodně stará).

Jinak pokud to po tobě chce update pro kinect, stačí si na USB flash (naformátovanou na FAT32) stáhnout oficiální verzi updatu dashboardu STEJNÉ verze jakou máš instalovanou v konzoli. Po připojení ke konzoli by tě to následně mělo vyzvat k updatu a provést vše potřebné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu