Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kod na hru pouze na cizí země


Gully

Otázka

Dobrý den, koupil jsem přes internet kod na hru CoD MW + Infinity Warfare ale kod je pouze pro země jako je německo rakousko švícarsko, zkoušel jsem to vyreklamovat na Activision ale je s nimi špatná komunikace neví někdo jak to vyřešit ? 
Zkoušel jsem dát i PS do německého jazyka jestli by to nestačilo ale nejde to. Mám i vyjídření od PS na tyto kody. 
Popřípadě bych je prodal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Na PS můžeš mít aktivních více účtů ( často se to dělá kvůli US/Asii kde jsou jiné nabídky atd atd). Vytvoříš si klasicky v PSku účet který dáš hru stahovat a můžeš se přihlásit normálně na svůj účet a mezi hrama uvidíš zmíněné CoD, tak počkáš až se stáhneš a začneš hrát. Všechny trofeje atd se ti budou přičítat klasicky na tvůj CZ účet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano pokud si ju dáš stahovat na německém účtu, tak ji posléze uvidíš i na cz. Jak jsem psal, řeší se takhle dema/témata atd z JP/US storu popř tyhle čorka klíče většinou. :D

Ano pokud si ju dáš stahovat na německém účtu, tak ji posléze uvidíš i na cz. Jak jsem psal, řeší se takhle dema/témata atd z JP/US storu popř tyhle čorka klíče většinou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na původ kódu by nejspíš odpověděl nějaký prodejce her. Nicméně, občas vídávám v internetových obchodech kódy ke hrám na PS, jde o běžnou elektronickou distribuci. Před nedávnem jsem takto třeba kupoval v Mironetu hru „Jak And Daxter: The Precursor Legacy”.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu