Jump to content

Bouner

Members
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Bouner

 1. PS5 má problémy i pokud jede skrze Onkyo receivery( Tam nefunguje HDR apod) ... prostě problémy alpha SW v konzoli .. to tu ještě pár měsíců bude.
 2. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  Sony banovalo jen lidi kteří si z toho dělali business a aktivovali to klidně 50 lidem apod. Pokud to aktivuje člověk někomu z rodiny/kamarádovi tak mu nic nehrozí. To že je Sony banda koko** a nedali tu kolekci všem je klasika, ale banovat všechny kdo to pouští na PS4 nemůžou.
 3. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  Taky nemám s mazáním her problém. 3D audio jsem zkoušel na Steelseries ( Ti mají ofiko podporu 3D sound) a funguje bez problému. Sluchátka nesmí být BT, jelikož BT má delay a není an hraní vhodný ..musí být buďto USB nebo adaptér do USB na bezdrát .
 4. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  S tímhle ti nikdo reklamaci nezamítne .. max bude mít blbé kecy ...ale je to na moc kýčovité a nevkusné ..ale pro dítě třeba asi dobré.
 5. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  Test si vždy postavíš tak aby ti vyšel ... nicméně jak píše Martinoslav .. první rok to problém nebude .. poté už můžou PSka ve větší míře na toto umírat ( Ale nemusí .. nicméně 90+ není na paměti dobré). Navíc to testovali na nenáročných hrách ve 20 stupních ambient ... až toto někdo zapne ve 30 s náročnou hrou tak to raději nechci vidět ...zase kdyby podávali k tomu nějaký boční panel s mini-pánví na sváču tak proč ne .
 6. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  Musím říct že metoda otevření PS5 se mi zamlouvá ... nicméně ta teplota pamětí je fakt celkem zlá
 7. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  Rest módu bych se vyhnul .. už jsem měl 2x rebuild a tak to šlo pryč než to Sony fixne . Rychlost netu přes 5ghz wifi je podstatně lepší a stahování je rychlé ( Né PC rychlé, ale dost rychlé) . Máte někdo problém s kvalitou ovladače? Už 2 kolegové hlásí že jim to vrže jak postižené .
 8. EW má právě taky PS+ v akci za 1199 + 10% zpět na věrnostní kartu a pokud máte Airbank dá se použít 200kč sleva.
 9. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  Tak ten ovladač je fakt peckovej .. zatím nejlepší věc na celé PS5
 10. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  No, EW se tváří že by zítra měla být a kolega z mironetu také .. tak snad
 11. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  Koukám že si byl rychlejší .. já to včera četl na HDTVTest, kde se k tomu vyjádřilo přímo Sony ve stylu: Zhoršujeme kvalitu, jelikož to jinak nedává .
 12. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  Tak dle recenzí PS5 zatím nemá ani podporu VRR. Ale tak hlavně že jsou PS5 ready TV od Sony
 13. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  Budu asi svině a prásknu je Sony . Jinak DF vydalo video o PS4 hrách na PS5 ( GoT v 60 apod. je pecka).
 14. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  Ušetři těch 5k a dokup za to audio pokud neplánuješ sluchátka . Hdmi 2.1 bude potřeba třeba na takové remaky 10 let starých her ve 4k@120 fps .
 15. Electroworld má slevu 20% na hry ( platí i na PS5 hry co mají v nabídce ). Stačí zadat kód: K3HRY20
 16. Bouner

  PlayStation5 - PS5

  Co od JRC čekáte? .. Po všech těch letech co šmelí s CE u her se divíte že u PS to dělají taky? .. čekám že zase vytáhnou po týdnu speciální zásoby za 2x vyšší cenu
 17. Nic zlého .. jen rýpnutí ... ono já někdy ten bambus taky sekám na vícekrát ...ani jsem nevěděl že to jde vypnout, může se to hodit třeba na 2. zahrání ( to bude už kurosawa mod a PS5 )
 18. Měl bych mít v alze, tak pokud mi to nestornují tak můžu přenechat.
 19. Porovnávat něco v prodejně je stejně efektivní jako jít kupovat auto do Áček . Jinak pokud máš Q85R tak nějakej levnej oled bude fakt malej skok .. spíše počkej až doslouží a potom jak píše mirai .. něco v 65 ( třeba v té době už budou ty nové qoled )
 20. Indian ... mno, pomlčím ... ale hodnocení metacritic je fakt mimo asi jako komentář zelvaka a případně IGN 10/10 PS5 nemůže přijít dost brzo, na pročku to riskovat nebudu, nerad bych aby umřelo .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy