Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Bouner

Members
 • Příspěvků

  206
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  4
 • Feedback

  100%

Bouner naposledy vyhrál(a) dne Březen 17

Bouner měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli Bouner

 • Hodnost
  Member

Informace

 • Město
  Brno

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. 220€ je fakt dost, hlavně za hru co vypadá na průměr a ani ta CE není nic extra za co dávat takovou pálku...ale určitě si to fandy najde, o tom žádná.... jsou i horší CE co se vyprodaly .
 2. Taky to bude chodit ohnuté už z výroby? Škoda, že ty ipady mají ten zprasenej systém a né něco plnohodnotnějšího, přidat k tomu normální konstrukci a né tenhle odpad ( pokud je stejná konstrukce jako u toho pro ), tak jsou ty tablety topovka... nicméně za tuto cenu si to určitě najde víc zájemců než ty modely za 35k.
 3. Víš jaká byla úvodní výrobní cena oledu? LCD? .. čehokoliv? ... za 5 let to bude stát pár tisíc, stejně jako 4k televize...
 4. Dost pro kamarády všech JRC zaměstnanců + pár aby se neřeklo bokem .. stejně jak u spider-mana atd.
 5. Když si tam zapneš na hodinku hru a potom díl ordinace není moc vypovídající hodnota ... pokud plánuješ hrát jak někteří píšou třeba 5+ denně, tak bych do Oledu nešel už z důvodu rizika. pokud samozřejmě někdo má bokem na dalších 5 takových, tak to asi moc neřeší .
 6. xf9005 dobrá je, ta diskuze o zlé TV byla bych tipl k té LG co tu někdo zminil mezi tím .
 7. By mě zajímalo krtku jak pustíš DTS /DTS:X ( nemyslím to cpát skrze receiver) .. třeba plex atd.to musí enkodit a tím ztrácí HDR + to je lagfest . PodFuck3r: Lg pokud nejde o OLED nebrat, je to odpad co se LCD týče.
 8. Tuším ještě mají nějaké CE i ve švajcu, dle ofiko webu teda pořád směrují na tento obchod. Možná bych byl schopen tam zajistit vyzvednutí + poslání, ale výjde to určitě dráž ( už jen v obchodě tam ta CE stojí snad 3400) .
 9. Teď začínám litovat, že jsem nevzal na mironetu pro jistotu i tu PC verzi . S takovou očekávám v nejbližší době e-mail
 10. Tak aby si neřekl ... kupujte si origo filmy a né pirát verze. Tam problémy nehrozí
 11. Tak to je nemilé .. já mám teda u CZC ...snad se dostane... ale toto zamrzí, po dlouhé době pěkná CE za normální cenu :(.
 12. Střílečky na konzole nepatří, takže to neřeším ...Jinak nové Samsungy neumí DTS/DTS:X ( musí se to hnát skrze receiver atd.) .. tak při koupi pozor pokud to chcete .
 13. Návštěva bohnic je zdarma ta úvodní určitě .... mno ono u 55 by si měl sedět tak cca 2m ( což já mám)..ale chápu, že pokud někdo má gauč atd někde kolem 4m tak je lepší co největší aby vynikly detaily.
 14. 55 je ideál .. nevím kam bych ty větší blbiny dával, už tak nejde sledovat celá plocha najednou skoro a sedět od toho 10m fakt nehodlám .
 15. Bouner

  Ps4 vs Samsung TV

  Reset by měl pomoct, případně pokud nekoukáš na streamy skrze PS, tak vypnout ten Anex+ či jak se ta blbina na hlídání obsahu jmenuje. Občas to prý zlobí.
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu