Jump to content

Bouner

Members
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Feedback

  100%

Bouner last won the day on June 16

Bouner had the most liked content!

About Bouner

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bouner

  PlayStation®Plus

  Takže teplí herci co padají + auta z telefonu ... yay, Sony válí! ... měli by to PS+ zdražit s tou nabídkou her co nám cpou poslední dobou ....
 2. Možné to je a je to i pravda, NU model je lepší než letošní RU. 2019 se nevyplatí koupit, pokud teda nechceš TV pouze k tomu že: Hele mám 2019 model . RU má jedinou výhodu a tou je nízký input lag, ale obraz a to hlavně HDR má horší.
 3. Spíše taková retardovaná čivava s obrnou a mašlí na hlavě od sousedů, která ti každé ráno ochčí boty a rozkouše cokoliv co máš na zahradě .
 4. Beztak to je oled a při sledování porna 20+H denně se ti to prostě vypálilo no ... té TV už to prostě bylo přišlo moc a radjěi umřela, víš jak .. chytrá televize .
 5. Mohli u těch kusů co dali bokem na pozdější prodej alespoň zvednout nějak cenu takhle to vypadá jen hloupě . ps: To je taková ta výhra, jako když píše Arabský princ
 6. Tak jsem schválně zkoušel více videí/filmů a nikdy se mi nestalo že by černá nebyla černá, nebo svítily ty černé pruhy. Ale je možné že to je TV od TV .. kolega má teď na FW1262 na jiném modelu a blbne mu zvuk u videí z netu, takže bůhví co tam chlapci vyvádí . j
 7. Chvíli jsem zkoušel teda GoW a žádné problémy jsem neměl, vypnout game-mode bylo hrozné,jelikož ty post process blbiny to dělaj nehratelné . Nevšiml jsem si ničeho co by dělalo problémy nebo vypadalo nějak divně. Ono přirozené/dynamické mody mají hrozně přesaturované barvy´, což nemám rád. ps: jsem dost na začátku kde je to hodně světlé, tak možná to mate. Zkusím nějakej film pustit či se dostat dál ať vidím .
 8. Co máš za TV s tím updatem? Nám se updatnuly oba Qledy ( Q6,Q8), ale nějaké razantní změny jak popisuješ jsem si nevšiml, spíše bych řekl že to je lepší, titulky už občas nemají bloom apod. Jen mi teda občas zamrzá YT na autoplay, ale to je chyba YT appky bohužel. Odpoledne vyzkouším GoW, horizon už nemám doma na zkoušku.
 9. Jen jestli nebudeš takovej ten: To funguje uplně super! a za den to 3x spadne ... mno já pokukoval jednu chvíli po nějakém oled 2018 a tam nebyla snad ani podpora hbogo a prý neplánují, ale toto může být ze strany hbo? to netuším. 4k z usb je meh, lepší už je plex či něco s directplay... s tím má problém více TV bohužel.
 10. Tak Q6 putovala našim a zřejmě vezmu Q8 nebo se mrknu po něčem novém . Philips nevím no, ten SW mají snad nejhorší z android TV a navíc jejich podpora tak 3 měsíce a potom už bez aktualizací ...ale třeba už 2019 modely budou lepší + ten ambilight je pecka na některé věci. Je vždy škoda když dobrý HW zabije totálně neschopné SW .
 11. Co na tom kruci chcete koukat mám 55 na 2.5 cca taky a občas na ty hry to je otravné že člověk stejně musí čučet do rohů bo vývojáří dají pidi menu ... 65 na 2.5m to už je jak v HIMYM a jeho 300 palců TV
 12. CZC má slevu na ovladače za 1000, a PS+ na rok za 1150 . Musí se tam zadávat kod : NEBYLOFSAJD . https://www.czc.cz/playstation-plus-card-365-dni_3/182674/produkt
 13. 220€ je fakt dost, hlavně za hru co vypadá na průměr a ani ta CE není nic extra za co dávat takovou pálku...ale určitě si to fandy najde, o tom žádná.... jsou i horší CE co se vyprodaly .
 14. Taky to bude chodit ohnuté už z výroby? Škoda, že ty ipady mají ten zprasenej systém a né něco plnohodnotnějšího, přidat k tomu normální konstrukci a né tenhle odpad ( pokud je stejná konstrukce jako u toho pro ), tak jsou ty tablety topovka... nicméně za tuto cenu si to určitě najde víc zájemců než ty modely za 35k.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy