Jump to content

Bouner

Members
 • Content Count

  257
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Feedback

  100%

Bouner last won the day on June 16 2019

Bouner had the most liked content!

About Bouner

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hoď to všecko na reddit .. budeš slavný ...to az to stojí !
 2. Jojo koupil .. dával jsem za to skoro 11 .. slevilu hodili o 3 dny později šulci . Rozdíl to je znatelný... příjde mi že TV některé zvuky potlačila při nízké hlasitosti, nebo prostě se ztratily... nevím teda jak moc radost mají sousedi . Např. takový Dark na netflixu byl totálně boží s tím. Úplně jiný zážitek než jen s TV.
 3. Jsem línej hledat zda tu je na to vlákno , tak kdyby někdo chtěl k TV soundbar, tak mall má HW-Q70R za 10k momentálně
 4. Bouner

  PlayStation®Plus

  Tak kdyby něco Sony mělo .. PS now nepočítám, to si může platit jen blázen ( To je jak Stadia )... navíc momentálně při placení 20kč/měsíc lepší služba není .
 5. Pokud se bojíš burn-inu tak vem buď Sony nebo Q80 2019 se dá sehnat za dobré peníze ( Modely 2020 jsou šmejdy ..těm se vyhni).
 6. Bouner

  PlayStation®Plus

  Koukám že Sony fakt nechce už vůbec s xboxem bojovat co se týče her v předplacených službách... na jedné straně je RDR2, Nier apod. a na 2. je hromádka hnoje měsíc co měsíc
 7. Stejně to ještě odloží, nakonec secelej hnusnej(chováním) ND rozpadne bo odejdou lidi a bude
 8. Teď už stačí jen počkat na komenty jak to došlo z originalek zase na maděru .
 9. Chtělo by to anketu, jak dlouho u toho Mandaz vydrží než ho přestane bavit umírání na 1. moba ve hře a prodá to . Jinak já teda počkám s tímto na PS5, už nioh2 na psku je spíše jak hraní v letadle a tohle vypadá podstatně lépe .
 10. Tak ono celkově JP steely jsou v 90% hezčí než ty pro EU atd. Ale je fakt že původní P5 byl hezčí než royal..ta paleta barev se nehodí k tomu.
 11. Bouner

  PlayStation®Plus

  A rovnou bych tam napsal o češtině v zaklínači ze storu
 12. Doufám že si to pořádně vydesinfikoval ... jinak steel u Dooma je fakt pěknej.
 13. Bouner

  Xbox Series X

  Ten Xbox vypadá menší než jsem čekal, uvidíme jak to s ním dopadne... na nějakou tu forzu atd to asi nebude nejhorší. Už se těším na PS5 s odfláknutým chlazením jako každý rok. Ten zvuk stíhačky k tomu prostě už tak nějak patří .
 14. Argumentovat switchem ... zajímavé že PS se v JP prodává příšerně a to i při podstatně lepších nabídkách než v EU/USA a switch/vita tam má prodeje obrovské ... pro někoho je mobilita podstatně lepší, než pracholap za 10k, případně PC za desítky tisíc .
 15. Pořád nechápu co Vám tak vadí na tom, že ta hra výjde na více platforem .. chápu, že někteří mají rádi 20fps slideshow hry a potřebují svoje denní fapuke nad tím že to je PS/Xbox only( To uz teď neplatí spíše no )..ale není lepší když si dobrou hru může zahrát kdokoliv? ... třeba takovej bloodborne na PC by byl pecka, ten balast se na PS nedá hrát .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy