Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 System Software Update 4.50 !!!


prokoppd

Recommended Posts

Nepíšu síce podrobnosti ale myslím si že tam budeš môcť uložiť aj diskovú verziu. Tu je napr. úryvok zo stránky SECTOR.SK:

" V prvom rade a pre mnohých možno najzaujímavejšou novinkou bude podpora externého HDD. Ak vám na konzole chýba viac úložného priestoru, po tejto aktualizácii si môžete pomôcť pripojením externého HDD, na ktorý si uložíte svoj obsah. Jedinou podmienkou je to, aby váš externý HDD podporoval USB 3.0. Táto podpora bude kompatibilná s externými diskami do veľkosti až 8 TB. Kapacitu externého disku budete môcť využiť tiež na sťahovanie a inštalovanie aplikácií, pričom uložený obsah bude ľahko spravovateľný pomocou jednoduchého menu. Všetky aplikácie uložené na externom disku sa rovnako objavia aj v launcher ponuke na domovskej obrazovke. "

Tak či tak je to super pretože najviac miesta mi zaberajú aj tak hry z PS store. Diskové inštalujem len tie ktoré pravidelne hrám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 2. 2017 at 21:49, prokoppd napsal:

Nepíšu síce podrobnosti ale myslím si že tam budeš môcť uložiť aj diskovú verziu. Tu je napr. úryvok zo stránky SECTOR.SK:

" V prvom rade a pre mnohých možno najzaujímavejšou novinkou bude podpora externého HDD. Ak vám na konzole chýba viac úložného priestoru, po tejto aktualizácii si môžete pomôcť pripojením externého HDD, na ktorý si uložíte svoj obsah. Jedinou podmienkou je to, aby váš externý HDD podporoval USB 3.0. Táto podpora bude kompatibilná s externými diskami do veľkosti až 8 TB. Kapacitu externého disku budete môcť využiť tiež na sťahovanie a inštalovanie aplikácií, pričom uložený obsah bude ľahko spravovateľný pomocou jednoduchého menu. Všetky aplikácie uložené na externom disku sa rovnako objavia aj v launcher ponuke na domovskej obrazovke. "

Tak či tak je to super pretože najviac miesta mi zaberajú aj tak hry z PS store. Diskové inštalujem len tie ktoré pravidelne hrám.

Možná trochu OT ale ona je možnost neinstalovat diskové hry? Pokud dám nově koupenou hru do mechaniky tak se objeví její ikona a pod ní je přibývající pruh, který dle mého názoru značí instalaci potřebných dat na pevný disk, nebo se pletu? Tato akce se děje automaticky po prvním vložení nové hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel som to tak že mám doma cca 10 hier na CD ale nemám ich všetky nainštalované, aby nezaberali miesto, pokiaľ ich pravidelne nehrám. . Mám 500GB PS4 a nainštalované asi 8hier (väčšina PsStore) a disk je plný  Takže pokiaľ si chcem dáku CD hru zahrať musím ju znovu inštalovať a stiahnuť update. čo je pri mojom nete 1MB/s dosť zdĺhavé :)

Čiže keď po Aktualizácii na 4.5 bude možné pripojiť externý disk, budem môcť rozšíriť kapacitu až na 8GB. A nainštalovaných xy hier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Moderators

FW 4.50 uz je ve ctvrte betaverzi, takze tipuju, ze velmi brzy pujde ven pro vsechny.

edit: Pokud byste si chtel nekdo ten FW vyzkouset jeste pred vydanim, tady jsem na nej nasel odkaz: https://senaxx.stackstorage.com/s/L1zr3lCKm8B3pPW
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Takový dotaz...

Připojil jsem externí disk k PS4 a natahal tam nějaké hry. Mám však problém...

Když něco hraju tak mi nějak haluzí ovládání. Napr. u WRC 6 - začne RS start a zničeho nic auto samo zatočí doprava a jako by na ty cestě plavalo. Ukončím aplikaci, spustím znova a už to jede normálně ( nebo někdy nepomůže ani to). Nebo teď hraju FIFU a hráč běží úplně jinde než směruju ovladač.

Máte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu