Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj lidi, myslim si ze jsem celkem zrucnej v pajeni i v flashovani. Jen se tady trosku nevyznam, je tady toho moc ze starych i novych navodu dohromady.

Takze mam k dispozici xbox 360 slim corona v6. mam corona CPU postfix adapter v2, tx corona 4GB NAND RW KIT V4, Matrix SPI NAND flasher v1.0 a taky CR4 XL.

Ted ale jak to cely dat dohromady, ty 2 QSB vim kam patri :D ale to je asi tak vsechno.

Prosil bych tady od komunity jakoukoliv radu jak pro blbce.

Taky jsem si vsiml ze je vice druhu custom dashboardu, je jedno jakej zvolim nebo jaky jsou mezi nema rozdily?

CPU ID vyctu z toho nandu nebo jak?

Fakt diky moc za jakyoliv nakopnuti, urcite by to tady pomohlo vice lidem :-)

IMG_6026.JPG

IMG_6024.JPG

IMG_6025.JPG

IMG_5673.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ptal jsem se kvůli kompatibilitě modelu Xboxu s RGH. Novější Corony V6 mají HW, na který RGH nelze instalovat. Tvoje konzole je OK.

Co se návodu a obrázků týče, je jich plný internet, tak si myslím, že pro tebe bude snažší pohledat a začíst se tam, než že by se tu někdo vypisoval ze step-by-step návodem, zvlášť, když už jsou tolikrát hotové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu