Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunguje ovladac


celakovice

Otázka

Ahoj,

Jsem tu prvne,tak se budu snazit byt konkretni.

Poridil jsem si z ciziny Xbox ovladac-joypad,ale v konzoli 360 ani tuk,proste nejde.

Psal jsem jim,ze asi nefunguje a odepsali mi,ze si mam pry stahnout nejaky xbox 360 program.Vice info jsem uz nedostal a tak nevim,co to presne znamena,Mate s tim prosim nejake zkusenosti?

 

Diky,Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
před 1 minutou, drak3go napsal:

To je bezdrátový ovladač? Jak se chová (co dělá) při pokusu o spárování s konzolí?

Žádný program není, ovladač se spáruje s konzolí a musí fungovat.

Ahoj,

 

¨Neni,je to obyc ovladac a proste se nic ani nehne..Jakmile pripojim puvodni,tak vse ok.ale ani se nerozsviti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 1 minutou, drak3go napsal:

Takže je to drátový ovladač? Je to originální ovladač, nebo nějaký 3rd party produkt?

Dratovy obycejny,je to z ciny.:(

před 1 minutou, celakovice napsal:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Aha, takže to není originál ovladač, ale laciná čínská napodobenina.

No, ve specifikaci tam čtu, že to nemá LED indikaci, tak vážně nevím jak poznat, jestli se ovladač s konzolí spároval Každopádně pokud ho kabelem připojíš ke konzoli a nefunguje, tak jim ho vrať, protože je to šmejd. V podmínkách tam mají, že to můžeš do nějaké doby vrátit, i když za cenu pošovného zpět se ti to asi nevyplatí, když stál $10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu