Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

No očividně asi jen k tomu, že si tam můžeš stáhnout pár her zadarmo a máš slevy na další hry v rámci goldu. Ale žádná hra mě nepustí do multiplayeru, chce po mě zakoupit členství. Sice jsou to pitomý 2 týdny, ale nemají na tý kartičce tvrdit, že si díky tomu užiju multiplayeru :D

Gamepass co byl ke konzoli na měsíc je ale dobrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím měsíčním Goldem co je ke konzoli nejde hrát multiplayer? Mě za měsíc vyprší roční členství, tak jsem chtěl ten jeden měsíc použít, než zase koupím roční. Když jsem si v minulosti kupoval měsíční členství přímo přes Xbox, tak to bylo plnohodnotné, takže se mi to nějak nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, DeviR1 napsal:

S tím měsíčním Goldem co je ke konzoli nejde hrát multiplayer? Mě za měsíc vyprší roční členství, tak jsem chtěl ten jeden měsíc použít, než zase koupím roční. Když jsem si v minulosti kupoval měsíční členství přímo přes Xbox, tak to bylo plnohodnotné, takže se mi to nějak nezdá.

Jo myslel jsem ten 14ti denní co je ke konzoli. Ty jsi dostal ke konzoli měsíční? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, strejda999 napsal:

Hele borci, i na 14 dnenním členství by měl jít mulťák. Hry z Goldu asi nepůjdou, ale mulťák na 99,9% ano. Jedině že by MS udělal změnu, ale to se mě nezdá. 

Právě že naopak (alespoň v mém případě) - hry z goldu fungují, multiplayer nefunguje. Koupil jsem si teď měsíční členství na storu a už funguje i mulťák normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mirai_trunks napsal:

klucí, pokut do zítra 23:00 bude 13 stran komentů kouoim ten one x. ale zadne no info a flame. kvalitni a transparentni prispevky;)

asi to moc koupit nechceš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mělo fungovat.

Jinak, když se podíváš na tu kartu, tak tam je napsáno: "Kód nemůže byt nahrazen nebo přidán k existujicimu členství".

Takze buďto to nejde pokud uz jsi clenem, anebo pokud ti bezi předplatné. Ja chápu spis, ze ta první moznost, ale někdo, kdo uz ma XLive ucet a nemá aktivní předplatné, tak to muze testnout.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, zlej_brambor napsal:

Nikdy jsem xbox neměl, natož xbox live :)

Hele, ty 14 denní Xlive karty(trial) jsou tam právě kvůli tomu, aby jsi vyzkoušel mulťák a jiný funkce online, který jsou právě placený. Je to sakra divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, strejda999 napsal:

Hele, ty 14 denní Xlive karty(trial) jsou tam právě kvůli tomu, aby jsi vyzkoušel mulťák a jiný funkce online, který jsou právě placený. Je to sakra divný.

No já se právě taky divil. I kámoši co mají xbox tak se diví. Ale bohužel to tak je. Mohl jsem si stáhnout hry co byly zadarmo v Gold, viděl jsem slevy na hry v rámci gold, ale v žádné hře mi nešel multiplayer, pokaždé mě to přesměrovala na koupení členství. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi v baleni konzole HDMI kabel je niaky iny ako su bezne dostupne v obchode alebo je to ten ktory uz podporuje HDMI 2,1?respektive ci s inymi HDMI kablami pojde 4K 60hz  pytam sa preto ze mam doma plno kablov HDMI a chcem tam pouzit ten najlepsi. pripadne ako zistim ze mi vlastne XBOX X ide v 4k?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde psali uz u prvního xboxu one ze je to vysokorychlostní HDMI kabel , ale nevim jestli to byl jen obchodní název , nebo je v něčem speciální. Každopádně si pamatuju když jsem kdysi zapojoval psko a měl jsem HDMI kabel za litr s pozlacenyma konektorama a blblo to a nakonec jsem použil ten co byl u konzole a bylo bez problemu. Takze nekdy ten nejdražší neznamena nejlepsi volbu;-) A 4K zjistíš v záložce nastavení a tam si najdi TV a nastavení rozlišení (myslim v Dashboardu xka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu