Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nefunguje dual nand


joys_333

Recommended Posts

O.K. Jaspera 16MB jsem zkusil poprvé a nešlo to, zkusil jsem i Jasper 512MB a také ne, pokusně jsem tam nahrál tu starou zálohu kterou jsem si vytvořil, ještě než jsem se v tom začal hrabat má 17,3 MB a s tou to funguje, normálně jsem ji nahrál do druhé nand a jede to, jen mám ten problém že je v každé nand jiná verze Dashboardu.
Nakonec jsem to celé udělal ještě jednou , read nand z originál Dashboardu a vytořil se mě ten soubor v adresáři podle čísla konzole má velikost 69 206 016

Nevím buď dělám něco špatně......určitě mám verzi Jasper, kontroloval jsem to podle konektoru, ale je divné že ani na 16MB ani na 256MB ani na 512MB se to ani nerozjede, prostě nejde to ani pustit ovladačem, jak kdybych tam nahrál nějaký špatný obsah......

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Výsledná velikost NAND, kterou zapisuješ do DemoN (modrá LED svítí) musí mit velilost 16MB a žádnou jinou. Určitě to nezkoušej tam nahrát něco většího, to fungovat nebude.

Zkus ještě tohle - před vytvořením Xebulld NAND záškrtni kromě J-TAG + R-JTAG ještě volbu Aud-clamp, která se tam objeví. Typ motherboardu opět nastav na Jasper 16MB aby výsledná NAND měla velikost 16MB a výslednou image nahrej do DemoN NAND.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, to jsem zkusil včera, nešlo to, pokud nezaškrtnu volbu J-tag tak s následně vytvořenou NAND jde xboz zapnout ovladačem ale nerozjede se, pokud zaškrtnu J-TAG + R-JTAG nejde xbox ani na zapnout (ovladač nereaguje).

Takže mě příjde, že mám něco špatně nastavené v tom J-runneru, nebo jsem prostě tak blbej že dělám něco špatně, a nebo poslední možnost, že je konzole načnutá a je tam nějaký HW problém, protože když tam nahraji ten můj záložní NAND (modrá svítí) tak po prvním zapnutí konzole ovladačem, se rozsvítí zelená na zdroji, pak se asi 20s nic neděje a zelená skočí na oranžovou, nechám zdroj pod proudem, vytáhnu kabel z xboxe, počkám 10s, zasunu, zapnu ovladačem a xbox se rozjede a funguje.

A ještě dotaz ohledně teploty Dashboard mě ukazuje teploty procesor 56 grafika 67 a paměti 67 vše v klidu to je normální ?
Nebo kolik je tak max ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jtag + R-Jtag + Aud clamp jsem také zkusil, ale teď jsem se koukal do Dashboardu (modrá svítí) a hlásí mě to že tam je verze, 17511, což nechápu, protože jsem tam obnovil za zálohy NAND který měl jistě jinou verzi.
Tak už vůbec nevím jak se tam dostala, nechápu to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No tak jsi tam musel nahrát tu co ti vytvořil JRunner a je to v pořádku :) Kdybys tam nahrál tu ze zálohy, nemohl bys tam mit DB 17511 když v záložní image NAND máš ještě verzi 16747.

Tak či tak správný postup je s volbou Aud clamp a teď ještě ověř, že ti z DemoN NAND jde spustit Aurora atd. Jinak verze DB máš teď teda v obou NAND nejnovější a shodné a tak by to mělo být.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak se to stalo, ale je to tak, obě verze Dashboardu jsou stejné, Aurora funguje a hry také.
Velice ti děkuji za pomoc a za tvůj čas.
A kdybych chtěl archivovat tuto NAND mám postupovat jako v případě druhé NAND z originálním Dashboardem ?
Stačí ji načíst a v případě problému ji zapsat zpátky ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ano, buď takto anebo ji kdykoliv stejným způsobem vytvořit přes JRunner z vyčtené image NAND s originálním Dashboardem. Vždy to fungovalo a fungovat bude :)

Jinak pro generaci X360 už zřejmě těch nových verzí DB nebude vycházet tolik (už tak jsou max. dvě do roka), takže tyto útrapy nebudou pro tebe tak časté.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Já jsem hlavně rád, že to nakonec funguje. Už mi začaly docházet nápady :)

Platforma 360 rozhodně ještě není mrtvá, i když svůj zenit má už za sebou. A od toho tu jsme, abychom našim uživatelům pomáhali a radili :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu