Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox elite ovladac dodan z reklamace normalni ovladac


neojames

Otázka

Zdravím všechny,

mám dotaz poslal jsem na opravu ovladač xbox elite se mi nevratil a místo něho byl poslan klasicky ovladac, Z ms mi bylo rečeno ze byl poslan jiny z čehož jsem usoudil, že byl vyměněn. Má někdo podobné zkušennosti? V tomto pripadě není možné se bránit tak tomu chci do budoucna předejít. Děkuji za názory a připomínky.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1
  • Moderators

Ja tomu teda uplne nerozumim... kdyz posles na reklamaci podle serioveho cisla elite ovladac a vrati se ti obyc ovladac, tak te vubec nemusi zajimat, kdo udelal chybu, jestli MS nebo prepravce, ale pres MS podporu reklamuj reklamaci.. jsem presvedceny o tom, ze pokud jsi nekde neudelal chybu, je vse dohledatelne a MS by ti mel poslat adekvatni nahradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Chces rict, ze si poslal Elite ovladac na opravu a nekdo z prepravni firmy ho vybalil a vymenil za jiny a poslal ho opravit?

Tak to je maras, ale ten co ho vymenil bude mit tvuj spatny ovladač, takze mu bude k nicemu.

Kontaktoval bych přepravce at se k tomu vyjadri, nektery z ridicu je zlodej a podvodnik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no to sice jo :-) ale mam starej misto elitu jedina vyhoda je ze je funkcni asi podstatna, ale nekdo ho muze vymenit za novej. Problem je v tom ze za to muze bud prepravce nebo oddeleni ,ktere prijima zakazky v tomto pripade to bylo Holandsko vypatrat to je v podstate nemozne. Pokud reklamujes zarizeni po telefonu tak v tomto pripade bylo dulezite pouze cislo xboxu elit tedy konzole,ktery mi dosel z reklamce po tydnu ovladac ale posilaji ceskou postou ten dorazil po 4 tydnech coz je zajimavy paradox a blbost...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

MS i kdyby udělal chybu, tak podle reklamačního čísla a seriového čísla by zpětně dohledal, že ti ovladač omylem vyměnily za obyč. Ta firma nemá zapotřebí ojebávat (pepíky z ČR) navíc když jsem u MS reklamoval už dvakrát, tak přepravní společnost byla UPS, nikdy žádný DPD, nebo cokoliv jinýho. Navíc pokaždé šla moje reklamace do Německa, ty jsi psal že jsi měl Holand. Vím o více lidech kteří reklamovali a šlo to do Dojčlandu. Navíc výměna ovladače trvá cca 7 dní a MS v 95 procentech posílá nový kus, žadný opravený jebky, pokud nebyla závada evidentně na tvojí straně, že jsi s ním jebnul o zem nebo manželku :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a kdy jsi naposledy reklamoval ovladac toto je aktualni stav ovladace se posilaji ceskou postou a dodani az 4 tydny me prisel skoro za 4 tydny takze to ze ti prijde ovladac za tyden je informace drivejsi kde to bylo posilano dpd nevim kdo a co zalozil jsem tento topic jestli se nestalo nekomu neco podobne protoze kamarad takto reklamoval ms sluchatka a poslali mu jine... Nema za pozrebi ale nekdo asi ano...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 2 minutami, Martinoslav napsal:

@neojames Takhle muzeme jen vestit z koule, tohle urcite neni bezny pripad. Rozhodne doporucuju obratit se na ceskou MS podporu, jsem si jisty, ze ti poradi a pomuzou...

Přesně tak, jsou tam v poho lidi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu