Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hellblade


mirai_trunks

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Jako v každém pořádném soulu. You have died! Trofej:)

 

Každopádně PS 4 Pro 60 FPS goodnesss;))

 

Edit: Tak cca hoďka zamnou. Obtížnost jde nastavit. Je to vcelku temné a je tam jedna zajímavá věc odvozena ze Souls;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To je ten Souls bonus jak jsem rikal.;) tak cloud zaloha to jisti no.jsem 15 minut bojoval nez jsem zjistil ze umrit musim poprve;)

Tak ten rozdil mezi 60 Hz a off je celkem propastnej. neco jako hra a hra na vr. mazle ale znatelne vice hejbaci postava pak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem u prvního bosse a zatím nic moc.

 

Čekal jsem víc než jen walking puzzle simulator s pár boji. Puzzle je styl dojdi k žlutě označeným dveřím, najdi žlutě označený totem a pak proběhni ohněm. Druhý styl puzzle - dojdi k červeně označeným dveřím a pak hledej po okolí symboly ze dveří. A symboly jsou různě poschovávány v okolí, jednou je to stín na zemi, podruhé dvě šibenice, potřetí noha od strážní věže a část stromu... Na žádný vyloženě logický puzzle jsem nenarazil a ty dveře jakékoliv barvy mne už začínají sypačovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po patchi bug jak prasa, nejde zaostřit/aktivovat jedny dveře, abych se dostal k tomu iluzionistovi. Je to na tom místě, kde pohledem musíte spojit modře svítící části do určeného místa. Ptřed updatem dveře normálně šly, fčíl nejdů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu