Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Headset


Meowed

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja by som potreboval poradiť ohľadom kvality zvuku.

Rozhodujem sa či mám kúpiť klasický Headset ako je napr. v prvom príspevku a zapojiť to len do DS4, 

Alebo kúpiť Bluetooth slúchatka (jedny mám doma) a dokúpiť takýto adaptér Bluetooth adapter PS4 

Jedná sa o to či je v tom nejaký radikálny rozdiel v kvalite. Niesom žiadny "audio maniak" a nepotrebujem zvuk jak s nahrávacieho štúdia.

Ďakujem

PS: A poprípade keď si kúpim headset 5.1, pôjde mi to cez DS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. Ten jeden jack 3.5mm je vícepolový, tudíž dokáže přenést zvuk s mikrofonu i zvuk do sluchátek. Půjde ti to, stejně jako sluchátka od mobilu.

2. Těžko říct jaká bude kvalita přenášeného zvuku pomocí téhle redukce (mám namysli ten adaptér). Pokud chceš bezdrátové sluchátka tak jedině PS4 Wireless headset, pokud ti nevadí kabel tak můžeš připojit defakto cokoliv na 3.5mm jack, akorát když chceš měnit hlasitost zvuku pořád to musíš minimalizovat do menu, nelze ovládat ovladačem na kabelu, rovněž audiomix v partě moc nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zatiaľ používam klasické sluchátka zapojené do ovládača a funguje aj ovládanie hlasitosti co je na nich. Ale ten zvuk sa mi proste nepozdáva. Sú to síce len lacné klasické ale jednak je to potichu a mam pocit že ani všetky zvuky nieje počuť. Keď to porovnám s TV. No nič skúsim ten adaptér a bluetooth slúchadlá a uvidím. Nebudem kupovať originál ps sluchátka. Zas tak to moc nepotrebujem za tu cenu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud chceš headset zapojit do ovladače,musí tam být 4-pin jack 3,5.
V nouzi jsou i různé "slučovače" ,když máš na konci dva jacky,ale to nemám odzkoušené,a nevím,jak to funguje.
Já teď synovi pořizoval headset Natec Genesis H12 .
Dostal jsem na něj info zde.......a v zapojené do ovladače to funguje. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, potřebuji poradit: Mám tyto sluchátka z druhé ruky: http://www.jrc.cz/headset-spartan-gear-bluetooth-headset/p139297#prettyPhoto , ale bohužel tam chybí ten malý "Bluetooth adaptér", který se zapojí do ovladače (viz. obrázek). Nevíte, kde ho sehnat? Resp. bude fungovat nějaký "univerzální"? Díky za rady

5a88c27ba8815_Sluchtka.thumb.jpg.7c2db2b5e9ea77ada20c9b35d1e17a45.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu