Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 hry


Dogline

Recommended Posts

Zdravím mám prosbu, na xboxu se mi rozsvítilo místo zelené tečky červená (Red Eye of Death). Tak jsem začal používat xbox 360 ovladače na mém ntb převážně u závodních her. Tak mě tak napadlo nejde nějak spustit nějaká z xbox 360 na pc, např Forza motorsport 4 ta mě baví a mám ji koupenou. 

Díky za odpověď. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Ahoj lidi, asi to sem uplně nepatří ale potřeboval bych píchnout :D dneska jsem si koupil xbox360 a k tomu hru Gears of War 2 k windows live jsem normálně stabilně připojenej a přihlášenej ale když zapnu hru a chci hrát online napíše to tuto hlášku: Hra online není možná. Aktuální nastavení hráčského profilu neumožnuje hraní online. Abyste mohli pokračovat, všechny přihlášené profily hráče musí mít přístup k hraní online :D už se stím tady matlám od 12:00 muže někdo pomoct hledal sem to nastavení snad všude ale bez vísledků jinak moc děkuju za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu