Přejít na obsah

Recommended Posts

Tak všecko jede všude líp než na senometu :D

Ale vážněji,  aby byly podobné srovnávačky co sem postnul tofi doopravdy srovnávačky,  chtělo by to mít PC s cca stejnou konfigurací jako má pročko nebo xixao. Takto to může být hrané na PC za 30k a více a to se pak není čemu divit že hra na PC vypadá líp 

Edit: vypadá to že patch 1.03 přinesl hlavně downgrade grafiky https://forum.kingdomcomerpg.com/t/patch-1-03-problems-on-ps4-pro/40318/2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Takže konečně sa mi patch stáhl a po spuštění hry, no jak to řéct slušně , rozhodně nejsu spokojený.

Čím začít, třeba viditelným downem grafiky, objekty více doskakují, textury fasád sa spíš nenačítají než načítají. No a bombonek nakonec, měl jsem poslední sejv při prvním probuzení ve mlejně a ejhle, zatímco před patchem jsem měl věci v truhle, po patchi mám věci v pitchi. Normálně prázdná truhla a na sobě mám jen pyžamo...

Předposlední sejv mám o hodinu a půl hraní starší, ale mám skoro obavy ho načíst. U mne patch hru hodně zhoršil.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.