Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nintendo wii a 160GB HDD


Mirass333

Recommended Posts

cau chlapy nevim jestly tu nekde to je ale  mam problem po flashy nintendo wii a nainstalovani usbloader   mne  externi  80hdd s hrama co jsem tam dal podle navodu atd ... funkuje   ale kdyz dam 160 gb   a nahazu tam  hry uplne stejne    jak na tu 80 gb tak nejede  nebo spis nacte prazdni disk  at to delam kazdym spusobem     tzv  pres Wii backup manager  diky za kazdou radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Ja používám 2TB HDD NTFS  USB3 a velikost alokačních jednotek 32  a 32GB micro SD kartu přes adapter na FAT32 pro ukládání. Jinak wii jede stále online na nových serverech wiimmfi , a konzole nemusí být ani upravená. A nebo přes USB loader GX  a  potom musíte hru prohnat přes wiimmfi patch .  Na internetu koluje kolem 2000tis her .  A nemusíte se bát že vám někdo zablokuje konzoli nebo smaže účet atd. Nejvíce populární online je stále Mario kart wii.  Nejnovější hra co vyšla aktuálně Just Dance 2019.  A hry keré vyšli na WII se prodávají stále jak Switch  tak na PS4. Jeden příklad za všechny          Big Buck Hunter na WII   -  Cena na Switch 800kč  na PS4  za 450kč.  Samozřejmně může někdo oponovat že nové hry vychází na nové konzoly, ale pro menší děti nebo kdo nelpí po novinkách bohatě stačí . Hlavně nehrozí jak už jsem psal blokace při hraní online .  Prostě kdo ví co a jak tak si naistaluje poslední USB loader GX aktualní je cca rok starý kerý je v češtině  a nejnovější IOS a nahrát wbfs zálohy , na netu je toho mraky.  Stačí googlit a studovat na youtube. 

A to nejdůležitější je že online je zdarma , stará se o to parta nadšenců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu