Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360S Problem zo spustenim


Recommended Posts

Keďže v otazkach a odpovediach to nik nevidel tak to skusim postnuť sem prepačte za spam ale davam to tam kde to aspon trocha žije nie posledna odpoved je z roku 2009 

Citovat

Zdravím neviem či to tu ešte niekto sleduje ale skusim to Mam xbox 360 Slim je tam freestyle ale mam problem nechce mi nabehnuť ale žiadne RROD  ani E74.. po zapnutí zdroj svieti na zeleno aj konzola mi zasvieti stredova dioda na zeleno ale už mi nenabehne kruh vobec a nič sa nedeje. Neviete niekto čo by to mohlo byť? s xboxom nemam moc skuseností ja som skor PS a PC ale tento xbox mi leží doma v skrini tak ma zaujíma či to neni len nejaký softwarový problém (napr nejaky spušťaci subor chyba) alebo je to hardware.. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co když zapneš X360 tlačítkem na vyjetí DVD mechaniky, najede to do XELLu ? Pokud Ano, je špatně udělaný UPDATE - špatně vytvořeným soubore updflash.bin . Udělat znovu zde uvedeným návodem. Pokud to nenajede do XELLu - do servisu... Zkus všechno co jde odpojit, i harddisk, paměťovky a všechno ven z USB...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu