Jump to content
  • 0

Dualshock stav baterie


krtek6

Question

Ahoj..nikde jsem nenašel odpověď na dotaz, který hodlám položit, proto budu rád za jakoukoliv reakci.  Pročetl jsem si vlákna ohledně výdrže ovladače, že je to bída a hrůza, což můžu potvrdit po chvilce hraní. 1000mAh je velmi málo. Našel jsem na internetu možnost koupení akumulátoru s 2000mAh, která se dá vyměnit. Když si vezmu, že na X360 jsem měl v gamepadu GP baterky 2x2700mAh a nevěděl jsem co je nabíjení tak tohle mě docela stolicuje. Ale k věci.

Jak poznám, že je ovladač nabitý na 100%?? Jak dlouho se nabíjí z 0 na 100%? Jde to nějak zjistit pomocí procent kolik mu zbývá výdrže? Nebo ta ikonka je jediný ukazatel? Dotaz č.2 Ta kapacita náhradní baterie 2000mAh je max. co jde sehnat? Nebo existuje ještě větší? Napadlo mě zkombinovat tuhle větší baterii ještě s tou powerbankou, ale ta powerbanka se mi ve výsledku jeví jako neekonomické řešení když za ní chcou skoro litr a má kapacitu jen 500mAh...kdežto za baterku cca 150,-.  To pak raději 2xgamepad s baterkou 2000mAh do dokovací stanice...

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Nevím kolik hraješ na jedno nabití. Já klidně jedu 6h+ a po dohrání píchnu ovladač na nabíječku. Kup si druhý ds4 a ten měj pořád na nabíječce. Výměnu baterek bych neřešil. Nestojí to za případné problémy při reklamaci.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Taky to řeším jak kolega miraj. Když sa zadaří, klidně s jedu i 7h a více (samozřejmě s pauzama) a po dohrání dám nabit. Navíc mám dva dualšoky, jeden už cca 4 roky v1, druhý v2 a oba vydrží cca stejně. Hraju na jednom - druhý sa nabíjá.

A pokud máš dualšok v záruce, raději bych do něj neryl

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No já teda včera pařil Ďáblo po drátě bo jsem si předevčírem vypl konzoli na tvrdo, a to pak jaxi gamepad nenabíjí. Bylo to takové..no..hm...retro?:sleep: A furt to svítilo tak právě proto jsem se ptal. Přitom ikonka v dashboardu se tvářila jakože už by mohl být nabitý.:unsure: Pařil jsem cca od 18:00-20:30 .Těm barvičkám taky ještě nerozumím. V dashboardu to svítí modře a když zapnu Ďáblo tak oranžově. Přitom myslím u Fortnite to svítilo taky modře. :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

aha...tady tu fíčuru jsem viděl nevím u čeho...Killzone??? kde když to bylo červené tak špatně...spíš bych ocenil kdyby to fungovalo jako "loading" bar...celá čára FULL...a pak zkracovat...to by mělo smysl...než čumět na ovladač a tv a furt kývat hlavou jak nemocnej osel...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Junior Moderators

Modrá je defaultně da4 připojen kabelem. Když se nabíjí při spící ps4ce svítí oranžově pak nabitej zhasne.

Jinak když hraješ a nabíjíš trvá to o něco déle, stačí odpojit kabel a kouknout na indikaci v menu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy