Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dualshock stav baterie


krtek6

Otázka

Ahoj..nikde jsem nenašel odpověď na dotaz, který hodlám položit, proto budu rád za jakoukoliv reakci.  Pročetl jsem si vlákna ohledně výdrže ovladače, že je to bída a hrůza, což můžu potvrdit po chvilce hraní. 1000mAh je velmi málo. Našel jsem na internetu možnost koupení akumulátoru s 2000mAh, která se dá vyměnit. Když si vezmu, že na X360 jsem měl v gamepadu GP baterky 2x2700mAh a nevěděl jsem co je nabíjení tak tohle mě docela stolicuje. Ale k věci.

Jak poznám, že je ovladač nabitý na 100%?? Jak dlouho se nabíjí z 0 na 100%? Jde to nějak zjistit pomocí procent kolik mu zbývá výdrže? Nebo ta ikonka je jediný ukazatel? Dotaz č.2 Ta kapacita náhradní baterie 2000mAh je max. co jde sehnat? Nebo existuje ještě větší? Napadlo mě zkombinovat tuhle větší baterii ještě s tou powerbankou, ale ta powerbanka se mi ve výsledku jeví jako neekonomické řešení když za ní chcou skoro litr a má kapacitu jen 500mAh...kdežto za baterku cca 150,-.  To pak raději 2xgamepad s baterkou 2000mAh do dokovací stanice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Nevím kolik hraješ na jedno nabití. Já klidně jedu 6h+ a po dohrání píchnu ovladač na nabíječku. Kup si druhý ds4 a ten měj pořád na nabíječce. Výměnu baterek bych neřešil. Nestojí to za případné problémy při reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky to řeším jak kolega miraj. Když sa zadaří, klidně s jedu i 7h a více (samozřejmě s pauzama) a po dohrání dám nabit. Navíc mám dva dualšoky, jeden už cca 4 roky v1, druhý v2 a oba vydrží cca stejně. Hraju na jednom - druhý sa nabíjá.

A pokud máš dualšok v záruce, raději bych do něj neryl

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já teda včera pařil Ďáblo po drátě bo jsem si předevčírem vypl konzoli na tvrdo, a to pak jaxi gamepad nenabíjí. Bylo to takové..no..hm...retro?:sleep: A furt to svítilo tak právě proto jsem se ptal. Přitom ikonka v dashboardu se tvářila jakože už by mohl být nabitý.:unsure: Pařil jsem cca od 18:00-20:30 .Těm barvičkám taky ještě nerozumím. V dashboardu to svítí modře a když zapnu Ďáblo tak oranžově. Přitom myslím u Fortnite to svítilo taky modře. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aha...tady tu fíčuru jsem viděl nevím u čeho...Killzone??? kde když to bylo červené tak špatně...spíš bych ocenil kdyby to fungovalo jako "loading" bar...celá čára FULL...a pak zkracovat...to by mělo smysl...než čumět na ovladač a tv a furt kývat hlavou jak nemocnej osel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Modrá je defaultně da4 připojen kabelem. Když se nabíjí při spící ps4ce svítí oranžově pak nabitej zhasne.

Jinak když hraješ a nabíjíš trvá to o něco déle, stačí odpojit kabel a kouknout na indikaci v menu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu