Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pro Controller nebo Joy Con?


ThunderMan

Otázka

Ahoj, budu mít nintendo a budu potřebovat druhý ovladač. Co je podle Vás lepší? Pro contoller jde sehnat za 1700 joycony za 1700 rozdíl nulový. Ovladač pro spojí joyconu jde na ebay sehnat za pár korun. V joycon vidi výhodu v tom, že když se mi rozbijí origo můžu použít druhé. Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Rozdil nulovy? Ver mi ze rozdil je obrovsky. Na joyconech se nehraje tak pohodlne. Netreba vysvetlovat co znamena zkratka PRO ve slove pro controller. Na joyconech hraju pouze na cestach kdy je mam pripojeny rovnou ke konzoli... jinak beru do ruky ovladac pokazdy kdyz to jde. Ovladani je citlivejsi presnejsi a i pohodlnejsi. Na pro controlleru se ti bude hrat urcite lip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Záleží na co budeš Switch nejvíce používat jestli pouze singleplayer tak si kup PRO jestli často hraješ multi s přáteli tak je další pár s joyconama  OBROVSKY výhodná koupě, a navíc jsou prostě kompaktní když hraješ prostě jen na cestách (handheld mode) což u PRO ovladače v takovém případě jde jen u tabletop mode. 

Jsem pro obě varianty, obě jsou skvělé, PRO ovladač sklízí chválu, a "prej" joy-cony jsou strašně maliký což je naprostá kravina, protože jako kdyby se všem zničeho nic smrštily ručičky hned jak se s joycona setkali (to tady narážím na všechny lidi co kritizují design těch ovladačů), že se ni nich vůbec nedá nic hrát jsou perfektní padnou do dlaně de fakto 2 ovladače za cenu 1. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vravim sto ludi sto chuti, kazdy vyuziva konzolu na ine ucely, u mna su to prevazne detske hry, plosinovky a zavodne hry ... Preto som napisal ze odporucam joy-con konbinaciu. Ak ale niekto chce hrat volaku hru vazne a MP tak Pro je jasna volba. Pre domacie vyuzitie local player zbytocnost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky všem. Právě, že jsem hrál zeldu (zde bych využil pro contoler) ale neumím moc anglicky takže jsem to vzal nemám z toho takový zážitek. Teď hraju Mario kart s přítelkyní a vlastně každej máme jeden joy-con a je to docela děs při delším hraní. Tak hledám něco co využiju i u Splatoon a mario+rabbids.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak nakonec jsem měl v ruce i pro controller (půjčený na jeden den). Nevím jak Mara myslel tu přesnost ale hral jsem celý den Splatoon 2 MP a na joyconu se mi hrálo určitě líp. Je pravda, že pohybové čidlo má asi lepší ale přes to nehraju to je pro mě otrava. Ruce nemám tak velké takže i tlačítka na joycon mi vyhovují. Rozhodnuto a jdu do joy-conů :). Ještě jednou díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu