Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ps4 problem u her


Skipydnb

Recommended Posts

Mas vadne R2 tlacitko...nedolieha ti uplne na plosny spoj. Mam to aj ja. Ked hram napr. NHL prihravka R2 ide v pohode. Ale,ked hram tak ako pises ty Battlefield a idem vystrelit s brokovnicou alebo nejakou bazookou...tak nejde dobre. Ked vytiahnem pistol,tak R2 ide. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

@L.samorost samozřejmě máš 2 možnosti.

1. zajdeš do krámu kde jsi koupil a oni se postarají o všechno za tebe - počítej delší dobu vyřízení
2. jak psal kolega řešení přímo přes SONY servis - musíš všechno obstarat sám, ale s tím že budeš mít ovladač do cca 14ti dní doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, velké díky za informace oběma. Mám doma dva problematické kousky ještě v záruce, zkusím tedy nejspíš ten Sony servis. Jsem z Ostravy, tak nejdřív mrknu, jestli není nějaká autorizovaná pobočka Sony přímo zde, pokud ne, tak jim to v nejhorším zašlu poštou. Každopádně čas vyřízení mě osobně netrápí, mám doma ovladačů více, tudíž je čím hrát. Ještě jednou díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu