Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Czech Games Unboxing


Recommended Posts

Zdravím :) Kdyby to někoho zajímalo, začal jsem dělat unboxingy na edice, které jsem v češtině nenašel, nebo jsou méně známé.

Assassin's Creed: Brotherhood "Doctor Jack in The Box" 

Sniper: Ghost Warrior "Bulletproof Edition" 

 

Další budou přibývat ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi, je to tady, podle mě asi nejzajímavější kousek zatím z mé tvorby, Unboxing The Last of Us Part II vinylu.
První na CZ/SK YT scéně. Ať se líbí :P

A nezapomeňte také sledovat mou FB stránku, kam budu přidávat další aktuality ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čauves lidi! Není teď čas točit, tak aspoň jedna psaná, podrobnější recenze SGW "Bulletproof Edition". Třeba, když nejsou data na video, šéf poslouchá, nebo jste jenom konzerva jako já a máte pořád radši psanou formu!

Jo a samozřejmě nezapomeňte sledovat mou stránku Czech Games Unboxing a hodit odběr na můj kanál https://www.youtube.com/channel/UC0Rvrdn1SlV7X3X5xRrzS7g…
...pro aktivní členy komunity budu dělat časem i soutěže o hodnotné ceny. Takže komentujte, lajklujte, sdílejte a nezapomeňte na ikonu zvonečku vedle tlačítka odebírat, aby vám žádné nové video neuniklo!
Zatím se mějte a čau!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový přístup je vážně profesionální. Nenapsal jsem jim "Hej, pošlete novou", ale poslal jsem tu fotku s komentářem, že jsem z toho mírně rozpačitý/že se mi to u nové deesky moc nezdá.

Super přístup, omluvili se a okamžitě poslali novou. Já jim dneska ještě psal, že vinyl dorazil a že děkuji za profesionální řešení. Hned zase odpověď, že je to těší, že vše dorazilo v pořádku, a ať se na ně případně s čímkoliv opět obrátím. Jsem velice mile překvapen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu